TVP Sport: Fernando Santos odchodzi z reprezentacji!

Fernando Santos zna już swoją przyszłość. I nie jest ona związana z reprezentacją Polski. A tak przynajmniej twierdzi Maciej Iwański z TVP Sport, który przekazał, że "decyzja już zapadła". Na oficjalne potwierdzenie musimy poczekać.

Fernando Santos (Albania - Polska)
IMAGO/ PIOTR KUCZA/FOTOPYK / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Fernando Santos (Albania - Polska)
  • Polska przegrała kolejny mecz w el. do ME – Biało-Czerwoni nie poradzili sobie z Albanią
  • Mecz z Tiranie miał rozstrzygnąć o przyszłości trenera polskiej kadry
  • Według doniesień TVP Sport Fernando Santos nie będzie dalej współpracował z naszą reprezentacją

Fernando Santos kończy pracę w reprezentacji Polski

Fernando Santos miał okazję prowadzić reprezentację Polski w sześciu spotkaniach, w tym pięciu o punkty. Dorobek Portugalczyka prezentuje się zaskakująco mizernie – pod jego wodzą Biało-Czerwoni wygrali tylko dwa mecze o stawkę i jedno starcie towarzyskie. Pozostałe pojedynki zakończyły się po myśli rywali. Kadra prowadzona przez 68-latka musiała uznać wyższość Czech, Mołdawii i Albanii.

Wynik potyczki w Tiranie mógł i – na co wskazuje już niemal wszystko – rozstrzygnął o przyszłości Santosa. Cezary Kulesza stracił cierpliwość do zatrudnionego przez siebie trenera i postanowił zakończyć współpracę z Portugalczykiem, o czym informuje Maciej Iwański z TVP Sport.

– Według moich informacji decyzja zapadła, ale sprawa ma być rozwiązana z klasą (nie odbyło się to obok autokaru i po meczu jak w przypadku Grzegorza Lato i wspomnianego Beenhakkera) na brak której pomstował ostatnio w wywiadzie Robert Lewandowski – pisze Iwański.

Komentarze