Obrońca wysłał sygnał Probierzowi. Miał udział przy golu na zapleczu Bundesligi [WIDEO]

Tymoteusz Puchacz dał o sobie znać. Polski obrońca przyczynił się do gola strzelonego przez Kaiserslautern. Po dośrodkowaniu 24-latka na listę strzelców wpisał się Almamy Toure.

Tymoteusz Puchacz
IMAGO / Jan Huebner Na zdjęciu: Tymoteusz Puchacz
  • Kaiserslautern w starciu z Herthą Berlin wyszedł na prowadzenie w 16. minucie
  • Po dośrodkowaniu Tymoteusza Puchacza powstało zamieszanie w polu karnym i ekwilibrystycznym uderzeniem gola strzelił Almamy Toure
  • Finalnie Polakowi nie została zaliczona asysta

Tymoteusz Puchacz przyczynił się do gola Kaiserslautern

W sobotnie popołudnie odbyło się spotkanie na zapleczu Bundesligi pomiędzy Kaiserslautern a Herthą Berlin. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 16. minucie. Tymoteusz Puchacz dośrodkował z rzutu rożnego, w polu karnym powstało zamieszanie i największym sprytem popisał się Almamy Toure, który wpakował futbolówkę do siatki. Polakowi ostatecznie nie została zaliczona asysta, ale miał czynny udział przy golu.

Świetne dośrodkowanie Tymoteusza Puchacza i gol dla Kaiserslautern w hicie 2. Bundesligi [WIDEO]

Spotkanie ostatecznie zakończyło się zwycięstwem stołecznego klubu 2:1. Bramki w tym meczu jeszcze zdobywali Florian Niederlechner oraz Marc-Oliver Kempf. Drużyna Kaiserslautern od 51. minuty musiała grać w osłabieniu, bowiem sędzia ukarał czerwonym kartonikiem Afeeza Aramu.

Tymoteusz Puchacz w obecnym sezonie 2. Bundesligi rozegrał do tej pory 14 spotkań. W tym czasie udało mu się raz wpisać na listę strzelców, a także zaliczyć dwie asysty.

Sprawdź także: Zagłębie w coraz gorszej sytuacji. Derbin: los nam nie sprzyja

Czy Tymoteusz Puchacz powinien pojawić się na marcowym zgrupowaniu reprezentacji Polski?