Marciniak poprowadzi kolejny finał! Odwiedzi kraj, o którym ostatnio jest głośno

Już w piątek Szymon Marciniak poprowadzi finał Pucharu Króla w Arabii Saudyjskiej. W starciu tym zmierzą się Al-Hilal oraz Al-Wehda. Być może będzie to dla Polaka jedynie rozgrzewka przed finałem Ligi Mistrzów, do którego jest przymierzany.

Szymon Marciniak
PressFocus Na zdjęciu: Szymon Marciniak
  • Przed Szymonem Marciniakiem kolejne wielkie wyróżnienie zagraniczne
  • W piątek polski sędzia poprowadzi finał Pucharu Króla w Arabii Saudyjskiej pomiędzy Al-Hilal a Al-Wehdą
  • Polak jest przymierzany do bycia rozjemcą nadchodzącego finału Ligi Mistrzów

Marciniak poprowadzi finał w Arabii Saudyjskiej

Szymon Marciniak notuje fantastyczny okres. Po tym, jak poprowadził finał Mistrzostw Świata w Katarze, jego renoma rozszerzyła się na cały glob. Arbiter bardzo często prowadzi hitowe starcia w innych krajach “gościnnie”. Tylko w trwającym sezonie był rozjemcą finałowych starć w superpucharze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Arabii Saudyjskiej, a także saudyjskiego oraz egipskiego meczu w ramach rozgrywek ligowych. Jednocześnie wciąż pozostaje w dynamice Starego Kontynentu; ma na koncie choćby dwa spotkania fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Już w piątek polski sędzia poprowadzi kolejny finał. Tym razem mowa o Pucharze Króla Arabii Saudyjskiej, gdzie zmierzą się ekipy Al-Hilal oraz Al-Wehda.

Według wielu ekspertów, to starcie może być dla Marciniaka zaledwie rozgrzewką. 42-latek znalazł się bowiem w gronie kandydatów do bycia rozjemcą nadchodzącego finału Ligi Mistrzów.

Czytaj więcej: Hiszpański obrońca może wrócić do ojczyzny. Zagra w Lidze Mistrzów?

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze