Luis Suarez zrobił show. Hat-trick i niesamowity powrót [WIDEO]

Luis Suarez został bohaterem Gremio Porto Alegre w meczu z Botofago. Urugwajczyk zdobył hat-tricka i dał swojej drużynie zwycięstwo 4:3.

Luis Suarez
IMAGO / Richard Ducker Na zdjęciu: Luis Suarez
  • Luis Suarez został bohaterem Gremio w meczu z Botofago
  • Drużyna Urugwajczyka przegrywała już 1:3 i była w beznadziejnej sytuacji
  • Napastnik wziął sprawy w swoje ręce, zdobywając hat-tricka

Luis Suarez bohaterem Gremio Porto Alegre. Hat-trick byłej gwiazdy Barcelony [WIDEO]

Luis Suarez za dwa miesiące skończy 37 lat. Mimo wieku Urugwajczyk nie przestaje czarować na wysokim poziomie. Były gwiazdor FC Barcelony, Atletico i Liverpoolu uratował swoje Gremio Porto Alegre przed porażką.

Sytuacja Gremio Porto Alegre w meczu z Botofago była beznadziejna. W 46. minucie goście przegrywali 1:3 i niewiele wskazywało na to, że będą mogli pokusić się o zwycięstwo.

Wszystko zmieniło się za sprawą Luisa Suareza, który dał prawdziwe show, zdobywając hat-tricka w niespełna 20 minut. Urugwajczyk trafił do siatki w 50., 53., i 69. minucie.