Kibice PSG nie zapomnieli o Polce. Gorące przywitanie [WIDEO]

Katarzyna Kiedrzynek, która obecnie stoi między słupkami Wolfsburga, została gorąco przywitana przez kibiców Paris Saint-Germain przed ćwierćfinałowym spotkaniem Ligi Mistrzyń. Polska bramkarka spędziła w Paryżu aż siedem lat.

Katarzyna Kiedrzynek
PressFocus Na zdjęciu: Katarzyna Kiedrzynek
  • Katarzyna Kiedrzynek jest mile wspominana w Paryżu
  • Polka przywdziewała koszulkę PSG w latach 2013-2020
  • Bramkarka przyjechała na Parc des Princes z Wolfsburgiem, a tam czekało na nią gorące przywitanie

Kiedrzynek ulubienicą fanów PSG, kibice powitali Polkę na Parc des Princes

VfL Wolfsburg w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń trafił na Paris Saint-Germain. To oznaczało, że Katarzyna Kiedrzynek, która aktualnie występuje w drużynie Wilczyc, wróci do dobrze znanego jej Paryża. Pierwszy mecz niemiecko-francuskiej rywalizacji zakończył się wynikiem 1:0 dla gości.

Katarzyna Kiedrzynek całe spotkanie przesiedziała na ławce rezerwowych, ale mimo wszystko miło będzie wspominać to starcie. 32-letnia bramkarka na Parc des Princes została bowiem gorąco powitana przez kibiców PSG, którzy przygotowali specjalny transparent na cześć Polki.

Reprezentantka Biało-Czerwonych to legenda kobiecego zespołu Paris Saint-Germain, gdzie spędziła lata 2013-2020. Francuscy fani przywiązali się do golkiperki.

Katarzyna Kiedrzynek, która w przeszłości występowała także dla Motoru Lublin oraz Górnika Łęczna, w niemieckim Wolfsburgu gra razem z inną Polką – Ewą Pajor.

Komentarze