Grabara podgrzał atmosferę po derbach. “Niezły trend”

Kamil Grabara od dłuższego czasu znajduje się na językach futbolowej społeczności. Polski golkiper notuje znakomite występy i regularnie jest o nim głośno. Teraz z pewnością będzie mógł liczyć na kilka "ciepłych" słów od fanów Brøndby, które przegrało domowe starcie z Kopenhagą.

Kamil Grabara
Obserwuj nas w
IMAGO / RHR-Foto Na zdjęciu: Kamil Grabara
  • FC Kopenhaga wygrała derbowe starcie z Brøndby i przewodzi ligowej stawce
  • Po meczu Kamil Grabara skomentował aktualną sytuację w tabeli Superligaen
  • Polski golkiper będzie musiał liczyć się z odpowiedziami fanów Brøndby i… Galatasaray

Grabara “podpuszcza” kibiców derbowego rywala

Kamil Grabara jest pewnym punktem FC Kopenhagi. 24-latek miał duży wpływ na awans mistrzów Danii do fazy grupowej Ligi Mistrzów, w której Lwy z Parken już zdołały wywieźć korzystny wynik z niezwykle trudnego terenu, jakim jest stambulski RAMS Park, a więc stadion należący do Galatasaray.

Cztery dni po remisowym meczu w Champions League na ekipy Polaka czekały derby Kopenhagi z Brøndby. Pojedynek na szczycie duńskiej Superligaen zakończył się po myśli gości, którzy wygrali 3:2. Dzięki temu zwycięstwu Kopenhaga utrzymała miejsce na czele stawki, a Brøndby zajmuje 3. lokatę i traci cztery oczka do podopiecznych Jacoba Neestrupa.

Po Nyklassikeren Grabara nieco podgrzał atmosferę i na swoim koncie na portalu X (Twitter) odniósł się do zakończonego starcia. – FC vinder, brøndby taber, nice trend (FC wygrywa, Brøndby przegrywa, niezły trend) – tak mecz skomentował polski golkiper.

Post bramkarza Kopenhagi oczywiście już komentują kibice Brøndby, a także fani Galatasaray, którzy jeszcze przed meczem w LM dali się wciągnąć w medialne “prowokacje” Grabary.

Jak oceniasz aktywność Kamila Grabary w mediach społecznościowych?

Pozytywnie, potrzeba nam mocnych charakterów 33%
Negatywnie, zbyt dużo "gada" 57%
Neutralnie, to nie ma wpływu na jego grę 10%
156+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Pozytywnie, potrzeba nam mocnych charakterów
  • Negatywnie, zbyt dużo "gada"
  • Neutralnie, to nie ma wpływu na jego grę

Komentarze