Benzema ma problem w nowym klubie?

Saudyjskie media donoszą o konflikcie Karima Benzemy z trenerem Al-Ittihad Nuno Espirito Santo. Ponoć ich relacje nie należą do najłatwiejszych, co ma wpływać na atmosferę w klubie.

Karim Benzema
Obserwuj nas w
IMAGO / ABACAPRESS Na zdjęciu: Karim Benzema
  • Konflikt Benzemy w nowym klubie
  • Zawodnik miał poróżnić się z trenerem
  • Francuz uważa, że nie jest traktowany profesjonalnie

Benzema poróżnił się z trenerem Al-Ittihad?

Al-Ittihad to mistrz Arabii Saudyjskiej, a zespół wzmocniony gwiazdami miał ponownie powalczyć o krajowy sukces. W drużynie dochodzi jednak do zgrzytów, a głównym problemem ma być napięcie na linii Karim Benzema – Nuno Espirito Santo.

Według tych doniesień Benzema uważa, że nie jest traktowany profesjonalnie przez szkoleniowca, a ponadto miał poprosić o opaskę kapitańską, na co nie zgodził się Portugalczyk. Były napastnik Realu jest niezadowolony z obecnej sytuacji i miał nawet poprosić swojego pośrednika przy transferze do Arabii Saudyjskiej o rozwiązanie problemu.

W mediach pojawiło się nawet twierdzenie, że konflikt może zostać złagodzony poprzez odejście z klubu jednej ze stron. Bardziej prawdopodobne byłoby z pewnością odejście trenera.

Al-Ittihad po dwóch kolejkach Saudi Pro League przewodzi w ligowej tabeli z sześcioma punktami. Benzema na razie pozostaje bez gola. Na swoim koncie ma jedną asystę.

Zobacz również: Juventus rozważa powrót napastnika

Komentarze