Znane personalia trzeciego pożyczkodawcy Wisły

Piłkarze Wisły Kraków
Obserwuj nas w
fot. Karol Cichoń / WislaKrakow.com Na zdjęciu: Piłkarze Wisły Kraków

W minioną sobotę światło dzienne ujrzała wiadomość, że trzy osoby udzielą pożyczki Wiśle Kraków na łączną sumę 4 milionów złotych. O ile dwie z tych osób były znane, to nazwisko tej ostatniej było trzymane w tajemnicy. Ostatecznie także personalia tej osoby zostały ujawnione, więc kolejnym biznesmenem pomagającym klubowi z Grodu Kraka, jest Tomasz Jażdżyński.

Czytaj dalej…

Informację w sprawie podał Jarosław Królewski, który odniósł się do tematu na łamach Twittera, dodając także link do informacji na temat pożyczkodawcy.

Jażdżyński to prezes zarządu Gremi Media SA, czyli spółki będącej wydawcą takich tytułów prasowych jak: Rzeczpospolita, czy Parkiet. 48-latek wyróżnił się tym, że był jedyną osobą, która kierowała trzema dużymi polskimi portalami, a z dwoma spółkami debiutował na GPW.

Odnotujmy, że oprócz przedstawiciela firmy Synerise w osobie Królewskiego, a także wspominanego już Jażdzyńskiego pożyczki Wiśle udzielił również Jakub Błaszczykowski. Według doniesień Krzysztof Stanowskiego z Weszlo.com cała trójka ma mieć teraz decydujący głos w sprawie ewentualnej sprzedaży klubu.


Komentarze