Ogromna niespodzianka w meczu Ekstraklasy w Poznaniu

Lech Poznan - Jagiellonia Bialystok
Lech Poznan - Jagiellonia Bialystok PressFocus

Jagiellonia Białystok niespodziewanie pokonała w Poznaniu Lecha (3:2) – i to pomimo gry w osłabieniu. W innym sobotnim meczu Ekstraklasy Śląsk Wrocław zremisował bezbramkowo z Wisłą Płock . Później ten wynik powtórzyły drużyny Rakowa Częstochowa z Górnikiem Zabrze.

Solidne defensywy

W meczu Śląska Wrocław z Wisłą Płock obie drużyny stwarzały sobie wiele sytuacji bramkowych. Obie defensywy spisywały się jednak na tyle solidnie, że żadna z drużyn nie potrafiła poważnie zagrozić rywalowi. W związku z tym spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Dla Nafciarzy jest to szósty ligowy mecz z rzędu bez zwycięstwa.

Pełna relacja z meczu >

Raków nie wykorzystał szans

Raków Częstochowa zmarnował kilka dogodnych szans i zremisował bezbramkowo z Górnikiem Zabrze. W końcówce spotkania w świetnych okazjach pomylili się Jakub Arak i Ivi Lopez. Raków traci do Legii Warszawa aż osiem punktów, a Wojskowi dopiero jutro rozegrają swój mecz z Zagłębiem Lubin.

Pełna relacja z meczu >

Jagiellonia wygrała grając w dziesiątkę

Ogromna niespodzianka w Poznaniu. Pomimo gry w dziesiątkę Jagiellonia Białystok zdołała odwrócić losy meczu z Lechem i wygrać w stolicy Wielkopolski 3:2. Autorem gola na wagę trzech punktów był w samej końcówce Bartłomiej Wnuk.

Pełna relacja z meczu >

Aktualna tabela Ekstraklasy

Komentarze