Zagłębie bezlitosne dla Jagiellonii

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Pressfocus Na zdjęciu: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Pojedynek Podbeskidzia z Lechią Gdańsk rozpoczął zmagania w ramach 20. kolejki PKO Ekstraklasy. W meczu nie zabrakło emocji oraz kapitalnych zwrotów akcji. Zagłębie nie dało szans Jagiellonii i pewnie pokonało zespół z Białegostoku aż 3:0. Dla Dumy Podlasia jest to piąte ligowe spotkanie z rzędu bez zwycięstwa. W spotkaniu Rakowa z Cracovią nie padła żadna bramka.

Kapitalne widowisko w Bielsko-Białej

Zespół z Gdańska przyjechał do Bielsko-Białej po znakomitej serii bez straconego gola. Piłkarzom Stokowca w starciu Podbeskidziem nie udało się podtrzymać dobrej passy, ale sam mecz dostarczył nam wiele emocji. W obu połowach zobaczyliśmy gole, a w końcówce nie zabrakło również kapitalnych zwrotów akcji.

Pełna relacja z meczu >

Popis Starzyńskiego, Jagiellonia kolejny raz rozczarowała

Jagiellonia Białystok od lutego nie wygrała żadnego meczu. Dumie Podlasia nie pomógł fakt, że w sobotniej rywalizacji z Zagłębiem Lubin zabrakło najlepszego strzelca – Jesusa Imaza. Bardzo dobrze w barwach gospodarzy spisał się Filip Starzyński. Pomocnik Miedziowych ustrzelił dublet, a ponadto zanotował asystę.

Bez bramek w Bełchatowie

Spotkanie Rakowa Częstochowa i Cracovii zakończyło się bezbramkowym remisem. W meczu rozgrywanym w Bełchatowie oglądaliśmy jedną, naprawdę groźną sytuację, w której Vladislavs Gutkovskis skiksował w prostej sytuacji. Po przerwie najważniejszym wydarzeniem było wykluczenie Zorana Arsenicia, który powstrzymał wychodzącego na sytuację sam na sam Marcosa Alvareza.