Aron Johannsson
Aron Johannsson PressFocus

Raków i Lech z przełamaniem, bramkowy debiut

Pierwsze zwycięstwo w tym roku odnieśli piłkarze Rakowa Częstochowa i Lecha Poznań. Podopieczni Marka Papszuna pokonali 2:1 na wyjeździe Zagłębie Lubin, natomiast Kolejorz na własnym stadionie uporał się ze Śląskiem Wrocław.

Kuriozalny gol w Lubinie

W niedzielnym spotkaniu w Lubinie spotkały się dwie drużyny, które pierwszych występów w 2021 roku nie mogły zaliczyć do udanych. Przełamanie zanotował tylko Raków Częstochowa, który pokonał miejscowe Zagłębie 2:1. Pokonał przy wydatnej pomocy gospodarzy. Bramka na wagę zwycięstwa gości padła po kuriozalnym trafieniu. Sprawdź więcej – relacja z meczu Raków – Zagłębie.

Amerykanin dał wygraną Lechowi

O przełamanie i pierwsze zwycięstwo w tym roku w drugim niedzielnym meczu walczyły również drużyny Lecha Poznań i Śląska Wrocław. Lepszy okazał się Kolejorz, który zwyciężył skromnie 1:0 po trafieniu debiutującego w zespole byłego reprezentanta Stanów Zjednoczonych Arona Johannssona. Dla drużyny Dariusza Żurawia to pierwsza wygrana od 6 grudnia ubiegłego roku. Sprawdź więcej – relacja z meczu Lech – Śląsk.

Aktualna tabela PKO Ekstraklasy

Komentarze