Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała PressFocus

Podział punktów w Krakowie, Raków nadal bez wygranej

Od remisu Cracovii z Podbeskidziem Bielsko-Biała rozpoczęła się rywalizacja w sobotnich spotkaniach 17. kolejki PKO Ekstraklasy. Zakończyła się natomiast trzecią z rzędu ligową porażką Rakowa Częstochowa, która uległa u siebie Lechii Gdańsk.

Cracovia bez zwycięstwa, Podbeskidzie bez porażki

Cracovia pozostaje bez zwycięstwa w lidze w tym roku, natomiast Podbeskidzie Bielsko-Biała nie doznało jeszcze porażki. Sobotni pojedynek dwóch bezpośrednich rywali w walce o utrzymanie się w PKO Ekstraklasie zakończył się podziałem punktów. Po końcowym gwizdku sędziego żaden z zespołów nie mógł być zadowolony z takiego rozstrzygnięcia.

Pełna relacja meczu >

Bezbramkowo w Szczecinie

Podziałem punktów zakończył się również drugi sobotni mecz. W Szczecinie liderująca w tabeli PKO Ekstraklasy Pogoń zremisowała z Piastem Gliwice. Bliżej zwycięstwa w tym meczu byli gospodarze, ale w bramce gości świetnie spisywał się Frantisek Plach.

Pełna relacja z meczu >

Raków wciąż bez ligowego zwycięstwa w 2021 roku

Szybki gol Jarosława Kubickiego sprawił, że Lechia Gdańsk wygrała na wyjeździe z Rakowem Częstochowa. To zwycięstwo da trochę oddechu piłkarzom gdańszczan, za to trzecia kolejna porażka z zerowym dorobkiem bramkowym sprawia, że niedawny lider Ekstraklasy jest w coraz trudniejszej sytuacji.

Pełna relacja z meczu >

Aktualna tabela PKO BP Ekstraklasy

Komentarze