Wisła pożegna się z Ekstraklasą? Królewski: staramy się nie myśleć o takiej tragedii [WIDEO]

Futbolog: wywiad z Jarosławem Królewskim
Na zdjęciu: Futbolog: wywiad z Jarosławem Królewskim

Wisła Kraków znalazła się w bardzo trudnej sytuacji i prawdopodobnie do końca sezonu czeka ją walka o utrzymanie. Dlaczego się w niej znalazła? Trudno wskazać jeden powód, jest to raczej efekt wielu czynników. W ramach kolejnego odcinka Futbologa, Przemysław Langier przeprowadził obszerny wywiad z Jarosławem Królewskim, jednym ze współwłaścicieli Białej Gwiazdy. Kibice Wisły znajdą w nim odpowiedź na wiele nurtujących ich pytań.

  • Współwłaściciel Wisły Kraków Jarosław Królewski wyjaśnia, czy klub ma plan B na wypadek spadku
  • Biała Gwiazda plasuje się obecnie tuż nad strefą spadkową, mając nad nią tylko jeden punkt przewagi
  • Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Jarosławem Królewskim w ramach nowego odcinka Futbologa

Do ostatniego spotkania z Górnikiem Łęczna, który zakończył się bezbramkowym remisem, Wisła przystępowała już z Jerzym Brzęczkiem na trenerskiej ławce. Były selekcjoner reprezentacji Polski zastąpił na tym stanowisku Adriana Gulę, który stracił pracę po tym jak prowadzona przez niego drużyna przegrała dwa pierwsze spotkania w 2022 roku. Jarosław Królewski w wywiadzie, który został przeprowadzony na dwie godziny przed ostatnim meczem z Górnikiem, odsłania powody i kulisy tej zmiany. To tylko jeden z tematów podjętych w przeprowadzonej przez dziennikarza Goal.pl Przemysława Langiera rozmowie.

Z trwającego niemal godzinę wywiadu dowiemy się nie tylko tego, jakie błędy zostały popełnione przez zarządzających klubem, na czym powinien się skupić w najbliższym czasie, ale także czy Wisła ma plan B na wypadek spełnienia się czarnego scenariusza i spadku drużyny z Ekstraklasy.

Cały wywiad można obejrzeć poniżej.

Komentarze