“Socios Górnik” pędzi i ani myśli się zatrzymać!

Piłkarze Górnika Zabrze
fot. ASInfo Na zdjęciu: Piłkarze Górnika Zabrze

Niewielu w to wierzyło, a jednak Stowarzyszenie “Socios Górnik” robi wyniki, które budzą podziw. Zaledwie miesiąc od rozpoczęcia działalności posiada już 460 członków i ma na swoim koncie kwotę składającą się z pięciu cyfr.

Czytaj dalej…

Gdy miała miejsce uroczysta prezentacja, która inaugurowała funkcjonowanie Stowarzyszenia “Socios Górnik” wielu ludzi się uśmiechało, ale tak naprawdę nikt nie wierzył w możliwości, które były obiecywane przez przedstawicieli Stowarzyszenia. Jednak na koncie “Socios Górnik” po niespełna miesiącu znajduje się już 21780 złotych. Kwota ta pochodzi od 260 członków oraz wolnych dodatków.

Przypomnijmy, że decydenci Stowarzyszenia “Socios Górnik” nie nawiązali jeszcze współpracy z Górnikiem Zabrze, co planują w najbliższym czasie. W związku z tym można przypuszczać, że to, co najlepsze, jeszcze przed Stowarzyszeniem.

Ciekawostką jest fakt, że wśród członków Stowarzyszenia “Socios Górnik” są nie tylko mieszkańcy naszego kraju, ale również osoby, które mieszkają poza granicami Polski. Między innymi w Niemczech, ale także w Anglii oraz Szwecji. Warto odnotować, że najstarszy członek Stowarzyszenia ma 74 lata. Natomiast najmłodszy ma zaledwie sześć miesięcy i przyszedł na świat w czerwcu minionego roku.

Łukasz Pawlik

Komentarze