Runjaić studzi nastroje: różnica nadal jest duża

Kosta Runjaić na pomeczowej konferencji nie krył swojego zadowolenia ze zwycięstwa w meczu z Rakowem Częstochowa. Szkoleniowiec Legii Warszawa podkreślił jednak, że różnica punktowa w tabeli nadal jest duża sugerując, że to zespół Marka Papszuna nadal jest faworytem do zdobycia tytułu mistrzowskiego.

Kosta Runjaić
PressFocus Na zdjęciu: Kosta Runjaić
  • Runajić zabrał głos po hicie PKO Ekstraklasy
  • Szkoleniowiec Legii podkreślił, że różnica punktowa nadal jest duża
  • Wojskowi tracą obecnie sześć punktów do Rakowa

Mecz Legia – Raków wizytówką PKO Ekstraklasy

Legia Warszawa w dobrym stylu pokonała 3:1 Raków Częstochowa w hicie 26. kolejki PKO Ekstraklasy. Dzięki zwycięstwu Wojskowi zmniejszyli stratę do liderujących częstochowian do sześciu punktów i wydaje się, że walko o mistrzostwo nadal jest otwarta. Po meczu Kosta Runjaić studził jednak nastroje.

Różnica w tabeli jest cały czas duża. Z pewnością statystyki Rakowa w kolejnych meczach będą równie dobre. My wykorzystaliśmy swoją małą szansę. Patrzymy jednak tylko w przyszłość – przyznał Runjaić cytowany przez serwis Legia.com.

Za nami ciężkie spotkania. Obydwa zespoły dobrze grały w piłkę. Ten mecz wyglądał tak, jak się tego spodziewaliśmy. Drużyny dały z siebie wszystko, a to spotkanie było dobrą wizytówką Ekstraklasy i całej polskiej piłki. Bardzo zależało nam na tym, żeby ten mecz zakończyć prawdziwym zwycięstwem – nie tylko trzema punktami, ale również trzema punktami zdobytymi w dobrym stylu. Gratuluję mojemu zespołowi, który włożył dużo zaangażowania w ten mecz – dodał.

Zobacz również: Papszun: jesteśmy poddawani szkoleniom, a później mają miejsce absurdalne sytuacje

Komentarze