Kibice Górnika Zabrze
Kibice Górnika Zabrze fot. ASInfo

Rozpoczyna się ekspansja “Socios Górnik”

Marketing Stowarzyszenia “Socios Górnik” nie czeka biernie aż kibice Trójkolorowych zgłoszą się z chęcią wyrażenia pomocy ukochanemu klubowi. Wręcz przeciwnie. Przedstawiciele “Socios Górnik” lada moment udadzą się na tournee po śląskich miastach. Pierwszym przystankiem, w którym pojawią się członkowie, będzie Knurów. Spotkanie nastąpi w ostatnim dniu stycznia.

Czytaj dalej…

Oziębała dla Goal.pl: Decyzja mnie zaskoczyła >>

Nie jest żadną tajemnicą, że kibice Górnika Zabrze rozmieszczeni są na całym Śląsku. Ten fakt chce wykorzystać “Socios Górnik”.

– Dotychczas, w głównej mierze skupialiśmy się na prezentowaniu wartości i celi Stowarzyszenia za pośrednictwem internetu i mediów. Jednak, jak pokazały nasze ostatnie doświadczenia, nic nie zastąpi osobistych spotkań z kibicami. Dotychczas zorganizowaliśmy je w Zabrzu, Rudzie Śląskiej i w Gliwicach-Sośnicy – wyznał rzecznik prasowy “Socios Górnik”, Grzegorz Pacuła.

O tym, jak wyglądał pierwszy miesiąc funkcjonowania Stowarzyszenie pisaliśmy już w artykule: “Socios Górnik” pędzi i ani myśli się zatrzymać! >>. Dokładnie tak jak pisaliśmy na początku miesiąca, nikt w “Socios Górnik” nie zamierza osiadać na laurach. Potwierdzają to słowa przedstawiciela “Stowarzyszenia”.

– Od końca stycznia, w każdy kolejny weekend, będziemy odwiedzać przynajmniej jedno śląskie miasto. Spotkania będą otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Podczas każdego z nich będzie można wypełnić deklarację członkowską i od razu ją złożyć. Poza tym, tego typu wydarzenie jest świetną sprawą dla niezdecydowanych. Na każdym spotkaniu będzie obecna przynajmniej jedna osoba ze ścisłego Zarządu Socios Górnik. Jest to więc idealna okazja, by porozmawiać twarzą w twarz i rozwiać jakiekolwiek wątpliwości odnośnie inicjatyw – mówił Grzegorz Pacuła.

Przypomnijmy, że deklaracje członkowskie w “Socios Górnik” złożyło już blisko 500 osób. A na koncie Stowarzyszenia jest już kwota około 22 tysięcy złotych. Niebawem powinny pojawić się kolejne komunikaty podsumowujące drugi miesiąc funkcjonowania “Socios Górnik”, o czym z pewnością będziemy informować.

Grafik spotkań “Socios Górnik” rysuje się następująco:
31 stycznia – Knurów (Bar Gwarek)
7 lutego – Gliwice-Łąbędy (Karczma pod Strzechą)
14 lutego – Rybnik
16 lutego – Zabrze (stadion Górnika Zabrze)
21 lutego – Tarnowskie Góry
28 lutego – Zabrze (stadion Górnika Zabrze)

Łukasz Pawlik

Komentarze