Piast Gliwice wkrótce otrzyma licencję? Klub spłacił już Waldemara Fornalika

Zaległości finansowe wobec Waldemara Fornalika sprawiły, że Piast Gliwice nie otrzymał licencji od Polskiego Związku Piłki Nożnej na grę w przyszłym sezonie w Ekstraklasie. Jednak jak donosi Tomasz Włodarczyk z portalu "Meczyki.pl", klub wypłacił już trenerowi należne pieniądze.

Waldemar Fornalik
PressFocus Na zdjęciu: Waldemar Fornalik
  • Piast Gliwice nie otrzymał licencji na grę w Ekstraklasie w sezonie 2023/24
  • Gliwiczanie mieli zaległości finansowe wobec Waldemara Fornalika
  • Tomasz Włodarczyk poinformował, że klub wypłacił już trenerowi należne pieniądze

Przełom w Gliwicach. Piast wypłacił Fornalikowi należne pieniądze

Piast Gliwice nie otrzymał licencji na występy w przyszłym sezonie w Ekstraklasie. Polski Związek Piłki Nożnej odmówił klubowi przyznania ze względu na zaległości finansowe wobec Waldemara Fornalika. Jednak jak donosi w poniedziałek Tomasz Włodarczyk z portalu “Meczyki.pl”, gliwiczanie wypłacili już trenerowi należne pieniądze. Ta kwota to około pół miliona złotych.

Należy się więc spodziewać, że Piast Gliwice wkrótce otrzyma licencję na grę w Ekstraklasie w sezonie 2023/24. Na rozstrzygnięcie całej sprawy trzeba będzie jednak jeszcze trochę poczekać.

Waldemara Fornalika w Gliwicach zastąpił Aleksandar Vuković. Drużyna pod okiem byłego szkoleniowca Legii Warszawa prezentuje się znakomicie i obecnie zajmuje piątą lokatę w ligowej tabeli.

Sprawdź także: Duże zmiany w Lechu Poznań. Kto powalczy o miejsce między słupkami?

Komentarze