Nowy trener Ruchu. “Potrafię wczuć się w obie sytuacje”

Ruch Chorzów w miniony poniedziałek rozegrał mecz przeciwko Radomiakowi w ramach 15. kolejki PKO Ekstraklasy. Debiut w roli trenera Niebieskich zaliczył w tym starciu Jan Woś. W rozmowie z Weszlo.com opowiedział o różnicach w podejściu do pracy w porównaniu do swojego poprzednika.

Jan Woś
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jan Woś
  • Ruch Chorzów został ostatnio przejęty przez Jana Wosia
  • 49-latek zastąpił Jarosława Skrobacza na stanowisku szkoleniowca Niebieskich
  • Nowy/stary trener chorzowian opowiedział o swoim podejściu do pracy

Jan Woś o filozofii pracy w Ruchu Chorzów

Ruch Chorzów to zespół, który aktualnie broni się przed spadkiem z ligi. Nie tak dawno w szeregach beniaminka PKO Ekstraklasy doszło do zmiany trenera. Jarosława Skrobacza zastąpił Jan Woś, który przekonywał ostatnio, że dużo różni go z byłym już opiekunem Niebieskich.

  • Zobacz też: Sponsorem strategicznym Ruchu Chorzów jest Betclic, który oferuje nowym klientom zakład bez ryzyka nie tylko na mecze “Niebieskich”. Przeczytaj więcej o kodzie promocyjnym Betclic

– Z całą pewnością jesteśmy innymi ludźmi, również w temacie podejścia do piłkarzy. Sam przez wiele lat byłem ekstraklasowym zawodnikiem. Miewałem okresy, gdy byłem kimś w szatni, ale też takie, kiedy byłem zupełnie niepotrzebny. Potrafię wczuć się w obie sytuacje. Wiem, czego potrzebuje zawodnik podstawowy i czego potrzebuje zawodnik, który nie łapie się do meczowej kadry. Jeden trener rozmawia więcej z zespołem, drugi mniej. Wiem jednak, że we wszystkich szatniach, w których byliśmy, panowała dobra atmosfera – mówił Jan Woś cytowany przez Weszlo.com.

W sobotnie popołudnie drużyna z Chorzowa zmierzy się na wyjeździe z Widzewem Łódź. Mecz odbędzie się o godzinie 17:30.

Ruch Chorzów utrzyma się w PKO Ekstraklasie?

Tak 73%
Nie 27%
83+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze