Niepokojące doniesienia ws. piłkarza Rakowa

Raków Częstochowa po reprezentacyjnej przerwie czekają ważne mecze w PKO Ekstraklasie, Fortuna Pucharze Polski i w Lidze Europy. Tymczasem niepokojące wiadomości pojawiły się w sprawie stanu zdrowia Johna Yeboaha.

John Yeboah
Obserwuj nas w
fot. Jakub Ziemianin / 400mm.pl / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: John Yeboah
  • Kolejne niepokojące wieści trafiły do Rakowa Częstochowa
  • Z kontuzją łydki do Polski ze zgrupowania reprezentacji Ekwadoru wróci John Yeboah
  • 23-latek latem dołączył do mistrza Polski ze Śląska Wrocław za 1,5 miliona euro

John Yeboah z kontuzją

Raków Częstochowa pozyskał Johna Yeboaha latem ze Śląska Wrocław. Z zawodnikiem wiązano przy Limanowskiego duże nadzieje, ale zawodnik stosunkowo szybko doznał kontuzji. Wyeliminowała go gry na miesiąc, a powodem był uraz stawu skokowego.

Tymczasem w trakcie trwającej reprezentacyjnej przerwy piłkarz udał się na zgrupowanie reprezentacji Ekwadoru. Według wielu głosów miał duże szanse na debiut w spotkaniu przeciwko Wenezueli. Ostatecznie nie dojdzie to do skutku.

Ekwadorska Federacja Piłkarska w oficjalnym komunikacie przekazała, że 23-latek poleci do Częstochowy i ewentualny debiut w drużynie narodowej będzie odroczony w czasie. Zawodnik nabawił się urazu łydki.

Yebaoh jest kolejnym zawodnikiem Rakowa, który ma problemy zdrowotne. Wcześniej wyeliminowani z gry z powodu kontuzji zostali: Ivi Lopze, Stratos Svarnas czy Adrian Gryszkiewicz. Ostatnio do tego grona dołączyli też: Zoran Arsenić, Łukasz Zwoliński i Giannis Papanikolaou.

Raków Częstochowa obroni mistrzostwo Polski?

Tak 29%
Nie 71%
788+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze