Dyrektor sportowy Legii o Feio: Ma odpowiednie umiejętności, ambicję, wiedzę i talent

- Identyfikujemy Goncalo Feio jako jednego z najlepszych trenerów młodego pokolenia w Polsce - zaznaczył Jacek Zieliński w klubowych mediach. Portugalczyk związał się z klubem do końca sezonu 2024/25.

Jacek Zieliński
Obserwuj nas w
Maciej Gillert / Alamy Na zdjęciu: Jacek Zieliński
  • Goncalo Feio został nowym trenerem Legii Warszawa
  • Portugalczyk do marca prowadził pierwszoligowy Motor Lublin
  • 34-latek podpisał kontrakt przy Łazienkowskiej do połowy 2025 roku

Jacek Zieliński o zatrudnieniu Goncalo Feio

Legia Warszawa we wtorek zwolniła Kostę Runjaicia, a jego miejsce zajął Goncalo Feio. 34-latek w przeszłości był analitykiem i trenerem w Akademii Piłkarskiej w zespole Wojskowych. W zeszłym sezonie awansował z Motorem Lublin do Fortuna 1 Ligi. Klub ze stolicy poinformował, że Feio podpisał umowę do końca sezonu 2024/25.

POLECAMY TAKŻE

Identyfikujemy Goncalo Feio jako jednego z najlepszych trenerów młodego pokolenia w Polsce, który ma odpowiednie umiejętności, ambicję, wiedzę i talent do prowadzenia zespołów mających wysokie aspiracje. Bardzo nam zależy ma poprawie obecnego miejsca w tabeli oraz stałym rozwoju drużyny i zawodników – podkreślił Jacek Zieliński.

Jest silnie nastawiony na rozwój i chce rozwijać środowisko, w jakim pracuje. Liczę, że jego cechy i idea gry pozwolą zespołowi uwolnić jego potencjał i tchnąć nową energię. Błyskawicznie przystępujemy do pracy i przygotowań do najbliższego meczu – zakończył dyrektor sportowy.

Komentarze