Superpuchar Polski: znamy składy na mecz Lech – Raków!

Ivi Lopez
PressFocus Na zdjęciu: Ivi Lopez

Już o godzinie 20:10 zdobywca mistrzostwa Ekstraklasy i Pucharu Polski zmierzą się w meczu o krajowy superpuchar. Znamy już wyjściowe składy zespołów Lecha Poznań i Rakowa Częstochowa.

  • Lech Poznań i Raków Częstochowa już w sobotę zmierzą się w meczu o Superpuchar Polski
  • Znamy już wyjściowe składy obu zespołów
  • Początek starcia zaplanowany jest na godzinę 20:10

Lech Poznań – Raków Częstochowa: znamy składy!

Jak najlepiej rozpocząć nowy sezon? Zdobyciem trofeum. Przed taką szansą już w sobotę staną zawodnicy Lecha Poznań i Rakowa Częstochowa. Drużyny mistrza Ekstraklasy i zdobywcy Pucharu Polski zmierzą się w bezpośrednim starciu, którego stawką będzie Superpuchar Polski. Znamy już wyjściowe składy na ten prestiżowy pojedynek.

W bramce Kolejorza stanie Filip Bednarek. Kwartet defensywny stworzą zaś Alan Czerwiński, Nika Kvekveskiri, Antonio Milić i Barry Douglas. W drugiej linii ujrzymy Jespera Karlstroema, Radosława Murawskiego oraz Filipa Szymczyka. Artura Sobiecha oskrzydlać będą Gio Tsitaishvili z Adrielem Ba Louą.

Marek Papszun postawił na bardzo mocne zestawienie. Między słupkami zobaczymy Vladana Kovacevicia, zaś przed nim zagrają Milan Rundić, Zoran Arsenić i Bogdan Racovitan. Ben Lederman z Giannisem Papanikolaou zadbają zaś o spokój w środku pola. Fran Tudor z Patrykiem Kunem będą z bocznych stref starać się obsługiwać Iviego Lopeza i Mateusza Wdowiaka. Najbliżej bramki Kolejorza zobaczyy zaś Vladislavsa Gutkovskisa.

Lech Poznań: Bednarek – Czerwiński, Kvekveskiri, Milić, Douglas – Karlstroem, Murawski, Szymczak – Tsitaishvili, Sobiech, Ba Loua

Raków Częstochowa: Kovacević – Rundić, Arsenić, Racovitan – Lederman, Papanikolaou – Kun, Lopez, Wdowiak, Tudor – Gutkovskis

Początek starcia już o godzinie 20:10.

Zobacz również: Kluczowe dni w sprawie transferu Raphinhi.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze