Kowalczyk wprost o hicie Ekstraklasy. “Nie będę gadał o tym gównie”

Spotkanie Legii Warszawa z Lechem Poznań nie porwało kibiców. Ostro o hicie 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy w programie Liga Minus na kanale Weszło wypowiedział się Wojciech Kowalczyk.

Wojciech Kowalczyk
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Wojciech Kowalczyk
  • Legia Warszawa zremisowała 0:0 z Lechem Poznań
  • Hit 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy nie zachwycił kibiców
  • Ostro na ten temat wypowiedział się Wojciech Kowalczyk

Wojciech Kowalczyk ostro skomentował mecz Legia – Lech

Legia Warszawa podzieliła się punktami z Lechem Poznań w 15. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Przy Łazienkowskiej nie padła żadna bramka, co mogło mocno rozczarować kibiców. Z pewnością oczekiwania były znacznie wyższe, patrząc na historię spotkań obu drużyn.

Idealnym podsumowaniem “hitu” jest to, że kibice bardziej zachwycili się przedmeczową oprawą. Gra świateł została użyta po raz pierwszy przy Łazienkowskiej. W ten sposób upamiętniono 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości oraz przedstawiono wyjściowy skład Legionistów.

Litości dla widowiska sportowego nie miał Wojciech Kowalczyk, który na kanale Weszło ostro skomentował spotkanie Legii z Lechem.

– Wyłącz mnie z dyskusji, nie będę gadał o tym gównie. Zobacz jak grali dzisiaj w Anglii – Chelsea z City 4:4. To jest mecz! – powiedział 39-krotny reprezentant Polski.

Zobacz również: Hit Ekstraklasy nie porwał. Podział punktów przy Łazienkowskiej [WIDEO]

Czy zgadzasz się ze słowami “Kowala”?

Tak 82%
Nie 18%
233+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze