Istotny gracz opuści Jagiellonię? Nie odpowiada na ofertę nowej umowy

Jagiellonia Białystok może latem stracić Tomasa Prikryla. Piotr Wołosik poinformował na Twitterze, że klub od miesiąca czeka na odpowiedź zawodnika w sprawie oferty przedłużenia wygasającego kontraktu.

Tomas Prikryl
fot. PressFocus Na zdjęciu: Tomas Prikryl
  • Kontrakt Tomasa Prikryla obowiązuje tylko do 30 czerwca 2023 roku
  • Jagiellonia Białystok chciałaby kontynuować współpracę z czeskim zawodnikiem
  • Wiele wskazuje jednak na to, że po sezonie obie strony się rozejdą

Białostoczanie stracą ważne ogniwo?

Jagiellonia Białystok jest już o krok od utrzymania w Ekstraklasie. Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek ma pięć punktów przewagi nad strefą spadkową. Klub z Podlasia może więc skupić się na przygotowaniu kadry pod kątem następnego sezonu. Niewykluczone, że dojdzie do sporej straty, gdyż szeregi zespołu najprawdopodobniej opuści Tomas Prikryl.

Kontrakt Czecha, który w tym sezonie wystąpił w aż 30 meczach, obowiązuje tylko do 30 czerwca 2023 roku. Jagiellonia oczywiście chce kontynuować współpracę z ważnym ogniwem, dlatego złożyła mu ofertę przedłużenia umowy. Co ciekawe, na odpowiedź czeka już od miesiąca.

Wiele wskazuje więc na to, że 30-latek nie jest zainteresowany kontynuowaniem kariery w Białymstoku. Dziennikarz Piotr Wołosik sugeruje, że wspólnie ze swoim menedżerem rozgląda się za klubami z wyższej półki.

Zobacz również: Młodzieżowy reprezentant Polski robi furorę. Lech złoży ofertę?

Komentarze