Gwiazda Sassuolo na celowniku Juventusu

Juventus w trakcie trwającego sezonu po pierwszych kolejkach ligowych jest w czołówce w Serie A. W każdym razie władze klubu myślami są już przy transferach zimowych. La Gazzetta dello Sport przekonuje, że na celowniku Bianconerich znajduje się zawodnik Sassuolo.

Domenico Berardi
Obserwuj nas w
fot. Imago / EPhotopress Na zdjęciu: Domenico Berardi
  • Już w styczniu otwarte zostanie zimowe okno transferowe
  • La Gazzetta dello Sport przekonuje, że na radarze Bianocnerich znalazł się Demenico Berardi
  • Rynkowa wartość piłkarza wynosi 35 milionów euro

Berardi celem Juventusu

Juventus w tej kampanii może liczyć w ofensywie na Dusana Vlahovicia, Arkadiusza Milika, Federico Chiesę, czy Moise Keana. Tymczasem najnowsze doniesienia sugerują, że klub z Allianz Stadium planuje ciekawe wzmocnienie w styczniu.

Według informacji La Gazzetta dello Sport na radarze Starej Damy znajduje się Domenico Berardi. Ogólnie to już nie pierwsza tego typu informacja we włoskich mediach. Piłkarz od dłuższego czasu łączony jest z przeprowadzką do ekipy z Turynu.

Tymczasem dziennikarz Fabrizio Romano przekonuje, że zadanie związane z pozyskaniem Berardiego nie będzie proste, bo klub z MAPEI Stadium oczekuje za swoją gwiazdę 35 milionów euro. Tymczasem informacje potwierdzające zainteresowanie Berardim przez ekipę z Reggio-Emilia potwierdził dyrektor sportowy ekipy z Turynu – Cristiano Giuntoli.

Czytaj więcej: Dyrektor Juventusu zdradził dlaczego nie doszło latem do hitowej wymiany z Chelsea

Komentarze