Górnik Zabrze traci dyrektora sportowego. “Obowiązuje okres wypowiedzenia”

Górnik Zabrze wkrótce stanie przed dużym wyzwaniem. Łukasz Milik przestanie za trzy miesiące pełnić funkcję dyrektora sportowego klubu. 14-krotny mistrz Polski opublikował komunikat w tej sprawie w swoich mediach społecznościowych.

Łukasz Milik
Obserwuj nas w
fot. Imago / Michał Chwieduk / FOKUSMEDIA.COM.PL / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Łukasz Milik
  • Górnik Zabrze w trakcie zimowej sesji transferowej będzie mógł jeszcze liczyć na Łukasza Milika jako dyrektora sportowego klubu
  • Już natomiast wiadomo, że brat Arkadiusza Milika pożegna się z przedstawicielem PKO Ekstraklasy z końcem lutego 2024 roku
  • To kolejna osoba, żegnająca się z zabrzańską ekipą w ostatnim czasie

Łukasz Milik przestanie być dyrektorem sportowym Górnika

Górnik Zabrze ostatnio nie może być w dobrych nastrojach. Ekipa Jana Urbana zaliczyła dwie z rzędu porażki, kolejno ze Stalą Mielec (1:2) i Puszczą Niepołomice (1:2). Tymczasem na kibiców zabrzańskiej ekipy jak grom z jasnego nieba spadła nowina o kolejnym odejściu ważnej osoby z klubu.

W ostatnim czasie z Górnikiem pożegnali się rzecznik prasowy Konrad Kołakowski oraz grafik Mariusz Dymarski. Tymczasem klub poinformował, że wypowiedzenie złożył Łukasz Milik, więc klub z Roosevelta od 1 marca przyszłego roku będzie bez dyrektora sportowego.

“Potwierdzamy, że Łukasz Milik zrezygnował z funkcji dyrektora sportowego Górnika Zabrze. Zgodnie z umową okres wypowiedzenia obowiązuje do 29.02.2024 r. Jutro odniesiemy się do sprawy szerzej na konferencji prasowej z udziałem Prezesa Adama Matyska” – brzmi wiadomość klubu z Zabrza opublikowana na X.

W najbliższy piątek zabrzanie rozegrają spotkanie 17. kolejki PKO Ekstraklasy. Górnik o godzinie 20:30 zmierzy się z Pogonią Szczecin.

Czytaj więcej: Media: dyrektor sportowy Górnika Zabrze rezygnuje ze stanowiska

Komentarze