Superbet rozdaje prezenty kibicom Lecha. Pomoże w tym studio tatuażu

Niecodzienna okazja dla sympatyków Lecha Poznań. Superbet, Stowarzyszenie kibiców, klub oraz OneLuck studio tatuażu sfinansują kibicom darmową poprawę swojego tatuażu. Zwycięzców wybierze specjalne jury, w którym zasiądzie Filip Bednarek.

Piłkarze Lecha Poznań
Obserwuj nas w
IMAGO / Newspix / Paweł Jaskółka Na zdjęciu: Piłkarze Lecha Poznań
  • Z okazji zbliżających się świąt Superbet zafunduje kibicom Lecha możliwość “naprawy” swojego tatuażu
  • W akcji promocyjnej poza sponsorem Lecha udział bierze klub, Stowarzyszenie Kibiców “Kolejorz” oraz studio OneLuck
  • W jury konkursu zasiądzie bramkarz Lecha – Filip Bednarek

Akcja świąteczna dla kibiców Lecha Poznań

Na taką inicjatywę nie wpadł w Polsce jeszcze nikt. Oryginalnym pomysłem wykazał się w tym przypadku Lech Poznań oraz jego sponsor – Superbet. Ze względu na nadchodzące święta Bożego Narodzenia postanowili sprawić kibicom prezent. Podarunkiem dla sympatyków “Kolejorza” ma być zmiana tatuażu, który z czasem może wyblaknąć. Cały zabieg zostanie wykonany w studiu OneLuck, który podjął współpracę w tym temacie. Więcej na temat akcji dla kibiców opowiedział prezes Superbet Polska.

Takiej akcji jeszcze nie było! Superbet – sponsor strategiczny Lecha Poznań, Klub oraz Stowarzyszenie Kibiców „Kolejorz” zupełnie za darmo „naprawią” – we współpracy ze Studiem OneLuck – tatuaże, których posiadacze marzą o zmianie. Akcja skierowana jest do sympatyków Kolejorza. – Niektóre wzory z czasem blakną dosłownie i w przenośni. Wspólnie damy im w prezencie świątecznym nowy blask – uśmiecha się CEO Superbet Polska, Łukasz Seweryniak.

Ambasadorem akcji został bramkarz Lecha Poznań. Filip Bednarek posiada kilka tatuaży i jak sam mówi, jest to jego pasja. 31-letni golkiper zasiądzie w jury, które wybierze pięciu szczęśliwców na podstawie najciekawszych historii posiadanych tatuaży.

– Kibic wybiera swój klub na całe życie, tutaj nie ma mowy o tym, żeby ta miłość wyblakła albo żeby potrzebował zmiany. Ale przecież z tatuażem wcale nie musi być tak samo! Dlatego wspólnie ze stowarzyszeniem Kibiców Kolejorz oraz z Superbetem przeprowadzimy specjalną akcję, a przemiany bohaterów będzie można śledzić w mediach społecznościowych. Zaskoczcie mnie i przekonajcie, że to właśnie Was powinniśmy wybrać – mówi Filip Bednarek.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze