Tuchel nie rezygnuje z gwiazdora. Pragnie go odbudować

Leroy Sane jest obiektem wielu spekulacji i dyskusji. Jego dyspozycja pozostawia wiele do życzenia, dlatego Bayern rozważa zakończenie współpracy. Thomas Tuchel nie zamierza rezygnować z reprezentanta Niemiec i pragnie go odbudować.

Leroy Sane
fot. PressFocus Na zdjęciu: Leroy Sane
  • Leroy Sane pod wodzą Juliana Nagelsmanna nie prezentował się najlepiej
  • Bayern Monachium jest zmęczony problemami skrzydłowego i rozważa sprzedaż
  • Thomas Tuchel pragnie odbudować gwiazdora, w którym widzi ogromny potencjał

Wielkie plany Tuchela wobec swojego podopiecznego

Kilka dni temu władze Bayernu podjęły kontrowersyjną i zaskakującą decyzję o rozstaniu z Julianem Nagelsmannem. Po przeprowadzeniu odpowiednich analiz uznano, że zespół nie punktuje na miarę potencjału, dlatego konieczna stała się zmiana na ławce trenerskiej. Zasiadł na niej Thomas Tuchel, który już lata temu był łączony z pracą w ekipie mistrza Niemiec.

Były szkoleniowiec Chelsea rozpoczyna swoje rządy. Media uważają, że jednym z najważniejszych i najtrudniejszych zadań będzie odbudowanie Leroya Sane. Nie ulega wątpliwościom, że jest to zawodnik o ogromnych umiejętnościach. Pod wodzą Nagelsmanna nie prezentował się jednak zbyt dobrze.

Władze Bayernu mają dość rozmaitych problemów gwiazdora i rozważają sprzedaż. Tuchel wierzy natomiast, że uda mu się pozytywnie wpłynąć na grę byłego gracza Manchesteru City. Nie zamierza z niego rezygnować i chce jak najszybciej przywrócić na właściwe tory.

27-latek ma odegrać kluczową rolę w końcówce sezonu. Dotychczas zgromadził łącznie 13 trafień i 7 asyst.

Zobacz również: Ważny gracz Manchesteru City wypadł z kadry na mecz z Bayernem Monachium

Komentarze