Trzech kandydatów na liście życzeń Bayernu. Hitowy powrót możliwy

Bayern Monachium w dalszym ciągu nie wytypował następcy Thomasa Tuchela. Na liście życzeń ma trzech kandydatów - w grę wchodzi angaż Juliana Nagelsmanna, Ralfa Rangnicka lub Roberto De Zerbiego.

Julian Nagelsmann
Obserwuj nas w
fot. Powerpics / Alamy Na zdjęciu: Julian Nagelsmann
  • Bayern Monachium kontynuuje poszukiwania nowego trenera
  • W tej chwili ma na liście życzeń trzech kandydatów
  • Największe szanse na pracę w niemieckim gigancie mają Julian Nagelsmann i Roberto De Zerbi

Bayern szuka trenera. Ma trzech kandydatów

Bayern Monachium w dalszym ciągu nie wyjaśnił kluczowej kwestii w kontekście przyszłego sezonu. Latem drużynę opuści Thomas Tuchel, który wspólnie z władzami klubu uznał, że kontynuowanie tej współpracy nie będzie sprzyjać żadnej ze stron. Trwają poszukiwania nowego trenera, który zastąpi na tym stanowisku Niemca. Faworytem do pracy z Bawarczykami był Xabi Alonso, którego pożądał także Liverpool. Ostatecznie Hiszpan zdecydował, że zostanie w Bayerze Leverkusen na jeszcze jeden sezon. Bayern przystąpił więc do prac nad wytypowaniem odpowiednich alternatyw.

Na ten moment Bayern rozważa angaż jednego z trzech trenerów. Dość zaskakujące może być w tym gronie nazwisko Ralfa Rangnicka, który w Manchesterze United kompletnie się nie sprawdził. Władze Bawarczyków traktują go natomiast jako jednego z kandydatów, natomiast w pierwszej mierze spróbują przekonać Juliana Nagelsmanna lub Roberto De Zerbiego.

Nagelsmann jest zainteresowany powrotem do Monachium, gdyż po niespodziewanym zwolnieniu utrzymuje, że jego misja nie została jeszcze wypełniona. Na ten moment skupia się jednak na pracy z reprezentacją Niemiec. De Zerbi traktuje zainteresowanie Bayernu jako szansę, aby trafić do klubu z absolutnej czołówki.

Zobacz również: Cel transferowy Man Utd wyceniony. Juventus oczekuje wielkiej kwoty

Komentarze