Christian Eriksen
Christian Eriksen fot. Grigoriy Sokolov / Sputnik/ Hepta / Sport Pic

Sky: Bayern odrzucił możliwość pozyskania Eriksena

Christian Eriksen według informacji niemieckich mediów w trakcie ostatniego okienka transferowego był zaoferowany Bayernowi Monachium przez Inter Mediolan. Klub z Bawarii nie był jednak zainteresowany pozyskaniem piłkarza.

Czytaj dalej…

Christian Eriksen zasilił szeregi teamu z miasta mody w styczniu 2018 roku. Duńczyk jednak w klubie z Mediolanu nie stał się postacią pierwszoplanową. Tym samym sternicy Nerazzurrich oferowali w trakcie minionego lata zawodnika do różnych klubów.

Już wcześniej informowaliśmy na swoich łamach, że Borussia Dortmund i Hertha Berlin nie zdecydowały się na pozyskanie piłkarza. Z kolei najnowsze doniesienia Sky Germany wskazują, że mediolański klub chciał wymienić się zawodnikami z mistrzami Niemiec.

Inter chciał Eriksena oddać do Bayernu, a w jego miejsce chciał pozyskać Jerome’a Boatenga. Klub z Bawarii odrzucił jednak te propozycję, mając na uwadze to, że doświadczony obrońca od momentu, gdy stery w Bayernie przejął Hansi Flik, stał się kluczową postacią zespołu z Monachium.

Reprezentant Danii ostatecznie barw klubowych nie zmienił. 28-latek ma kontrakt ważny z Interem do końca czerwca 2024 roku.

Komentarze