Tedesco: Jesteśmy bardzo rozczarowani

Piłka Ligi Mistrzów 2018/19
Piłka Ligi Mistrzów 2018/19 fot. adidas

FC Schalke 04 przegrał u siebie z Manchesterem City 2:3 w pierwszym meczu 1/8 finału. Domenico Tedesco, trener drużyny z Gelsenkirchen, nie krył rozczarowania, bowiem jego podopieczni prowadzili 2:1, grali z przewagą jednego zawodnika, a pozwolili rywalom w ostatnich opięciu minutach na zdobycie dwóch bramek.

Czytaj dalej…

– Oczywiście jesteśmy bardzo rozczarowani tym wynikiem. Zasłużyliśmy na więcej – powiedział Tedesco, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Od pewnego czasu mecz wreszcie toczył się po naszej myśli. Szczęście było po naszej stronie. Byliśmy w grze, było zaangażowanie naszych kibiców. Fajnie było prowadzić zespół w tym spotkaniu – dodał.

– Przez większość meczu dobrze graliśmy w defensywie. Graliśmy jednak nieostrożnie, kiedy byliśmy przy piłce. Powinniśmy wtedy bardziej uważać. Musimy grać mądrzej w takich sytuacjach. Było zbyt wiele niecelnych podań i niewymuszonych błędów. Nie można sobie na takie coś pozwalać. Wielka szkoda, że tak się skończył ten mecz – podsumował.

Komentarze