Suele i Stanisic wrócili do treningów

Niklas Suele
fot. PressFocus Na zdjęciu: Niklas Suele

Bayern Monachium w najbliższy weekend na tydzień przed hitem z Borussią Dortmund zmierzy się z Arminią Bielefeld w lidze niemieckiej. Tymczasem do treningów wrócili już Niklas Suele i Josip Stanisic, którzy moga być brani pod uwagę przy ustalaniu wyjściowej jedenastki na to starcie.

  • Bayern Monachium to aktualnie jeden wielki szpital
  • Sytuacja kadrowa Bawarczyków jest fatalna
  • Dobra wiadomością dla kibiców ekipy z Allianz Arena jest to, że do treningów wrócili Niklas Suele oraz Josip Stanisic

Bayern z trudną sytuacją kadrową

Bayern Monachium w ostatnim czasie zmaga się ogromnymi kłopotami kadrowymi. W trakcie wtorkowej potyczki problemy Bawarczyków jeszcze bardziej się powiększyły, bo kontuzji doznali: Lucas Hernandez, Tanguy Nianzou oraz Leon Goretzka. Niemniej w środę pojawiły się również dobre wieści dla fanów mistrzów Bundesligi.

Niklas Suele oraz Josip Stanisic, czyli dwóch piłkarzy, którzy opuścili ostatnie dwa spotkania z powodu pozytywnego wyniku testu covidowego, wrócili do treningów Bayernu. Zawodnicy nie tylko biegali, ale też trenowali z piłką.

Bardzo realny scenariusz zakłada, że Julian Nagelsmann będzie mógł skorzystać ze Stanisicia i Suele w sobotnim boju z Arminią. Można to traktować jako światełko w tunelu w kontekście kłopotów kadrowych Bayernu. W boju z Dynamem Kijów trener ekipy z Monachium miał do dyspozycji tylko 14 piłkarzy z pola.

Drużyna z Monachium plasuje się obecnie na pierwszej pozycji w tabeli Bundesligi. Bayern po rozegraniu 12 meczów legitymuje się dorobkiem 28 oczek.

Czytaj więcej: Nagelsmann zabrał głos na temat kontuzji Hernandeza i rzekomych szczepień w Bayernie

Bayern Monachium
Arminia Bielefeld
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 27. listopada 2021 18:27.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze