Pozytywne wiadomości z Niemiec. Piłkarz Borussii M’Gladbach pokonał nowotwór

Stefan Lainer wraca do treningów z Borussią Monchengladbach. Austriacki piłkarz pokonał nowotwór węzłów chłonnych - przekazał klub w oficjalnym komunikacie.

Stefan Lainer
Obserwuj nas w
IMAGO / RHR-Foto Na zdjęciu: Stefan Lainer
  • U Stefana Lainera w lipcu tego roku zdiagnozowano raka węzłów chłonnych
  • Zawodnik Borussii Monchengladbach pomyślnie przeszedł leczenia
  • Austriak powoli wraca do treningów z zespołem

Stefan Lainer wrócił do zdrowia

Borussia Monchengladbach przekazała bardzo dobre wiadomości. Stefan Lainer, u którego w lipcu zdiagnozowano nowotwór węzłów chłonnych, pomyślnie przeszedł terapię. Klub w oficjalnym komunikacie przekazał, że austriacki defensor powoli wraca do treningów z zespołem.

Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę ponownie w pełni skoncentrować się na piłce nożnej i trenować z drużyną. Ostatnich kilka miesięcy było dużym wyzwaniem. Jestem bardzo wdzięczny, że otrzymałem w tym czasie tak duże wsparcie od rodziny, przyjaciół, klubu i kibiców. To wszystko dodało mi sił. Chciałbym szczególnie podziękować mojej żonie i doktorowi Sellmannowi, którzy byli dla mnie największym wsparciem w tym czasie – powiedział 31-latek.

Stefan Lainer występuje w drużynie Borussii Monchengladbach od sezonu 2019/20. W koszulce “Źrebaków” rozegrał łącznie 125 spotkań. W tym czasie udało mu się czterokrotnie wpisać na listę strzelców, a także zaliczyć 13 asyst.

Sprawdź także: Możliwa duża sprzedaż Gladbach. Gigant się dystansuje

Komentarze