Kibice Schalke
Kibice Schalke fot. SPORT PICTURES

Stambouli oficjalnie z nowym kontraktem

Benjamin Stambouli nadal będzie reprezentował barwy Schalke 04 Gelsenkirchen. 29-letni francuski obrońca doszedł do porozumienia z klubem w sprawie podpisania nowego kontraktu, który będzie obowiązywał do czerwca 2023 roku.

Czytaj dalej…

Dotychczasowy umowa zawodnika z niemieckim klubem wygasła 30 czerwca, ale obie strony zdecydowały się ostatecznie na przedłużenie współpracy.

– Naprawdę cieszymy się, że Benji zostaje w Schalke. Nie ma wątpliwości, że jest doskonałym zawodnikiem – powiedział dyrektor sportowy klubu, Jochen Schneijder. – Benji jest absolutnym liderem, który cieszy się dużym szacunkiem w szatni. Żyje naszym klubem i naszymi wartościami w stu procentach – dodał.

Stambouli: Bardzo zależy mi na klubie

Na kolejne występy w drużynie z Gelsenkirchen czeka również sam zawodnik. – Bardzo cieszę się, że nadal będę grał dla Schalke. Wszyscy wiedzą, jak bardzo zależy mi na klubie, a szczególnie na naszych kibicach. Teraz zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby rozegrać dobry sezon – powiedział Stambouli, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Stambouli w niemieckim zespole występuje od 2016 roku, kiedy trafił do niego z Paris Saint-Germain. Do tej pory w barwach Schalke 04 Gelsenkirchen wystąpił w 106 oficjalnych spotkaniach, zdobywając cztery bramki.

Komentarze