“Relacje Nagelsmanna z dziennikarką Bildu były problemem dla Bayernu”

Julian Nagelsmann zakończył swoją przygodę w roli pierwszego trenera Bayernu Monachium. W rozmowie z portalem Blick.ch na ten temat głos zabrał Markus Babbel, dając do zrozumienia, że bliskie relacje młodego szkoleniowca z jedną z dziennikarek Bildu mogły mieć wpływ na decyzję o odsunięciu trenera od prowadzenia pierwszego zespołu Bawarczyków.

Julian Nagelsmann
fot. PressFocus Na zdjęciu: Julian Nagelsmann
  • Julian Nagelsmann nie jest już pierwszym trenerem Bayernu Monachium
  • Decyzje o rozstaniu Niemca z Bawarczykami skomentował Markus Babbel
  • Holender w przeszłości występował w ekipie z Allianz Arena

Były zawodnik Bayernu o decyzji ws. Nagelsmanna

Julian Nagelsmann został w piątek 24 marca zastąpiony na stanowisku pierwszego trenera Bayernu przez Thomasa Tuchela. Tymczasem opinią na temat zakończenia współpracy młodego szkoleniowca z Bawarczykami wypowiedział się były zawodnik klubu z Monachium.

Wiem, że związek Nagelsmanna z dziennikarzem Bilda był tematem dyskusji w szatni – mówił Markus Babbel cytowany Blick.ch.

Taki związek nie pomagał trenerowi. Jego dziewczyna była dużym problemem dla Bayernu – dodał 50-latek.

Zabrakło zaufania, ponieważ niektórzy gracze po prostu nie mogli już wyrazić siebie. Bali się, że wszystko skończy się w gazecie – zakończył Niemiec.

Po reprezentacyjnej przerwie monachijska ekipa zmierzy się w hicie ligi niemieckiej z Borussią Dortmund. Drużyna z Signal Iduna Park jest obecnie na pierwszej pozycji w tabeli Bundesligi, mając oczko więcej od Bayernu.

Czytaj więcej: “To była moja najtrudniejsza decyzja w Bayernie”

Komentarze