Julian Nagelsmann z koronawirusem!

Julian Nagelsmann
PressFocus Na zdjęciu: Julian Nagelsmann

Julian Nagelsmann otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. To o tyle niecodzienne, że szkoleniowiec jest zaszczepiony. Właśnie z tego powodu nie mógł wczoraj poprowadzić Bayernu Monachium w meczu z Benfiką (4:0).

  • Bayern Monachium poinformował, że Julian Nagelsmann został zakażony koronawirusem
  • Niemiec był zaszczepiony, pomimo tego nie uniknął zakażenia. Obecnie został poddany izolacji w domu
  • Z tego powodu nie poprowadził wczoraj drużyny w meczu z Benfiką (4:0). Wówczas podawano, że cierpi na chorobę grypopodobną

Julian Nagelsmann poddany izolacji, jest zakażony koronawirusem

W środę informowaliśmy, że Julian Nagelsmann nie poprowadzi z ławki trenerskiej Bayernu Monachium w meczu z Benfiką. Bawarczycy nie odczuli tej nieobecności i wypunktowali Portugalczyków aż 4:0. Mówiono wówczas, że szkoleniowiec cierpi na chorobę grypopodobną.

W czwartek, jednak, rekordowi mistrzowie Niemiec opublikowali komunikat, z którego dowiadujemy się, że Nagelsmann zakaził się koronawirusem.

“Julian Nagelsmann uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa, pomimo pełnego zaszczepienia. Trener powróci do Monachium wraz z kierowcą karetki i zostanie poddany domowej izolacji” – możemy przeczytać w oświadczeniu.

Oznacza to, że seria meczów bez Nagelsmanna na ławce trenerskiej ulegnie przedłużeniu. 34-latek z pewnością nie będzie mógł poprowadzić swojego zespołu w nadchodzącym spotkaniu Bundesligi przeciwko TSG Hoffenheim. Prawdopodobnie zabraknie go także w trakcie wyjazdowego starcia w Pucharze Niemiec, w którym Bawarczycy zmierzą się z Borussią Moenchengladbach.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. listopada 2021 13:00.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze