Były piłkarz Realu zostaje w Bundeslidze. Przedłużył kontrakt z klubem

Kibice Freiburga mogą odetchnąć z ulgą. Klub poinformował, że przedłużył kontrakt z jednym z liderów - Philippem Lienhartem. Zawodnik nie ma już wpisanej w kontrakcie klauzuli odejścia wynoszącej 15 milionów euro.

Philipp Lienhart
Na zdjęciu: Philipp Lienhart
  • Philipp Lienhart był wielką nadzieją Realu Madryt
  • Dziś Austriak z powodzeniem reprezentuje barwy Freiburga
  • 26-latek właśnie przedłużył kontrakt z klubem

Oficjalnie: Philipp Lienhart na dłużej we Freiburgu

SC Freiburg za pośrednictwem swojej strony klubowej oraz mediów społecznościowych ogłosiło przedłużenie kontraktu z Philippem Lienhartem. Poprzedni kontrakt byłego zawodnika Realu Madryt wygasał 30 czerwca 2024 roku, a także zapis mówił o klauzuli odejścia wynoszącą 15 milionów euro. Teraz klub pozbył się tej opcji w umowie, ponieważ Austriak był na celowniku innych klubów.

Na stronie Freiburga ukazała się krótka wiadomość od Lienharta skierowana do fanów klubu.

SC Freiburg stało się moim piłkarskim domem w ostatnich latach. Jestem bardzo dumny z rozwoju, jaki dokonałem jako zawodnik, ale także z całego zespołu. Ta historia jeszcze się nie skończyła. Jestem bardzo zadowolony, że nadal będę częścią tej drużyny w przyszłości – mówił Philipp Lienhart.

Wychowanek akademii Rapidu Wiedeń w niedawno zakończonym sezonie rozegrał łącznie 39 spotkań w koszulce Freiburga. Udało mu się nawet raz wpisać na listę strzelców. Miało to miejsce w meczu ligowym przeciwko Augsburgowi.

Sprawdź także: Gwiazda Hoffenheim na celowniku RB Lipsk. Wkrótce dojdzie do rozmów

Komentarze