Kovac: To było zasłużone zwycięstwo

Alianz Arena przed finałem LM
Alianz Arena przed finałem LM fot. Przemysław Mamczak

Bayern Monachium pokonał w sobotę Schalke 04 w stosunku trzy do jednego w ramach sobotnich zmagań niemieckiej ekstraklasy. Niko Kovac, trener Bawarczyków, powiedział, że to w pełni zasłużone zwycięstwo.

Czytaj dalej…

– Wykonaliśmy bardzo dobrą pracę w pierwszej połowie. Momentami też w drugiej odsłonie – powiedział opiekun Bayernu, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Dało się jednak odczuć to, że w tygodniu rozegraliśmy dodatkowe 120 minut. Było to widać również w meczu w Dortmundzie, gdzie Borussia straciła kilku bramkową przewagę. To ostrzeżenie, że nie można nigdy odpuszczać, nawet, kiedy prowadzi się 3:0 – dodał.

– Ten mecz, który skończył się tuż przed początkiem naszego był więc dla nas ostrzeżeniem. Na szczęście nie popełniliśmy błędu naszych rywali i pewnie zdobyliśmy trzy punkty – stwierdził.

Dodajmy, że Bayern Monachium zajmuje drugie miejsce w tabeli i traci pięć punktów do liderującej Borussii Dortmund. W następnej kolejce Bawarczycy zmierzą się na wyjeździe z Augsburgiem.

Komentarze