Piłki w siatce
Piłki w siatce fot. Sport Pictures

Kohfeldt z nowym kontraktem

Szkoleniowiec Werderu Brema Florian Kohfeldt podpisał nowy kontrakt z klubem. Umowa będzie obowiązywała do czerwca 2023 roku.

Czytaj dalej…

– Florian i jego sztab szkoleniowy wykonali wspaniałą pracę w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Od czasu, gdy w październiku 2017 roku objął stanowisko pierwszego trenera, widać wyraźny postęp w zespole – powiedział dyrektor klubu Frank Baumann.

– Florian ma jasną wizję, jak każda osoba i cała drużyna powinna zachowywać się na boisku i w ten sposób ukształtował styl gry, który oznacza atrakcyjną i ofensywną piłkę – kontynuował.

– Można poczuć, że chce ulepszać drużynę każdego dnia, ale także klub i że łączy w sobie wiele pasji ze swoją pracą. Tym bardziej cieszymy się, że zdecydował się kontynuować tę drogę razem z nami. Po raz kolejny podkreśla swoją niezwykłą identyfikację z Werderem Brema – dodał Baumann, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

– Otrzymałem tutaj szansę jako młody trener w bardzo trudnym momencie i cieszę się, że w ciągu ostatnich dwóch lat stworzyliśmy dobre podstawy. Jestem przekonany, że to dla nas dopiero początek. Nie mogę się doczekać, aby kontynuować pracę z całym moim zespołem trenerskim. Wspólnie udało nam się przyśpieszyć rozwój Werderu, który zwiększył także apetyt wśród kibiców. Bardzo cieszę się, że możemy teraz podążać tą drogą – powiedział trener Florian Kohfeldt po podpisaniu nowej umowy.

Komentarze