Niemiecki dziennikarz stanowczo nt. przyszłości Kimmicha. “Nie prowadzi żadnych rozmów”

Joshua Kimmich od kilku dni jest łączony przez hiszpańskie media z przeprowadzką do FC Barcelony. Odmienne zdanie na temat przyszłości pomocnika mają żurnaliści z Niemiec, którzy są pewni pozostania 28-latka w stolicy Bawarii. - Nie ma zamiaru opuszczać Bayernu Monachium - informuje Florian Plettenberg.

Joshua Kimmich
IMAGO / Ulmer / Teamfoto Na zdjęciu: Joshua Kimmich
  • FC Barcelona podobno chciałaby sprowadzić na Camp Nou Joshuę Kimmicha
  • Wszystko jednak wskazuje na to, że pomocnik nie trafi do stolicy Katalonii
  • Plettenberg uważa, że 28-latek to przyszły kapitan Bayernu Monachium

Kimmich nie dla Barcy, nie rusza się z Bayernu

W ostatnich dniach hiszpańska prasa rozpisuje się o możliwej przeprowadzce Joshuy Kimmicha z Bayernu Monachium do FC Barcelony. Plotki dziennikarzy z Półwyspu Iberyjskiego szybko jednak zdementowali żurnaliści z Niemiec.

Jak podaje Florian Plettenberg z telewizji “Sky Sports”, FC Barcelona nie skontaktowała się z pomocnikiem. a on sam absolutnie nie ma zamiaru opuszczać bawarskiego klubu i nie prowadzi żadnych negocjacji z Dumą Katalonii.

Co więcej, 28-latek w przyszłości ma zostać kapitanem Bayernu Monachium. Ciekawostką jest fakt, że Joshua Kimmich nie ma agenta i sam odpowiada ze swoje interesy. Ostatnie przedłużenie kontraktu reprezentanta Niemiec z mistrzem Bundesligi zostało wynegocjowane przez niego samego.

Komentarze