Bundesliga
Bundesliga

Gwiazdor Rangers trafi do Leverkusen?

Bayer Leverkusen mierzył się z Rangers w rozgrywkach Europa League. Teraz działacze niemieckiego klubu chcieliby pozyskać najlepszego zawodnika szkockiej ekipy – Alfredo Morelosa.

Czytaj dalej…

Reprezentant Kolumbii trafił na Ibrox Park w 2017 roku z HJK Helsinki. Od dłuższego czasu stanowi o sile Rangers, chociaż jego piętą achillesową jest dyscyplina. Napastnik ten łapie mnóstwo kartek, przez co stracił w ostatnich dwóch sezonach kilka istotnych meczów z powodu zawieszenia.

Kolejka po Morelosa

O możliwym odejściu Morelosa do innego klubu spekuluje się od dawna. Wcześniej Kolumbijczyka łączono z grą w Anglii, a teraz na pierwszy plan wysuwa się Bayer Leverkusen. Niemcy wypatrzyli tego zawodnika w czasie starcia obu ekip w rozgrywkach Europa League. Aptekarze wygrali dwumecz 4:1.

Bayer to rzecz jasna nie jedyny klub zainteresowany Morelosem. Wcześniej łączono go m.in. z przenosinami do angielskiej Premier League.

Gerrard nie chce oddawać swojego gwiazdora

Sprzedaży Morelosa nie wyobraża sobie menedżer Rangers, Steven Gerrard. Uważa on bowiem, że jeśli The Gers mają stoczyć wyrównaną walkę z Celtikiem o mistrzostwo kraju, to muszą zatrzymać swoich kluczowych zawodników.

Sam Morelos nie ma podobno nic przeciwko pozostaniu w Rangers na kolejny sezon.

Komentarze