Rafał Gikiewicz
Rafał Gikiewicz fot. ASInfo

Gikiewicz zatrzymał Wolfsburg!

Wolfsburg bezbramkowo remisuje z Augsburgiem w meczu 3. kolejki Bundesligi. Bardzo dobry mecz między słupkami drużyny gości rozegrał Rafał Gikiewicz, który zachował czyste konto.

Czytaj dalej…

W pierwszej połowie zdecydowanie lepszą drużyną był Wolfsburg. Wilki stwarzały sobie dużo sytuacji, ale ich akcje tylko dwa razy kończyły się celnym uderzeniem. Dobrą postawę zachowywał jednak Gikiewicz, który z każdego pojedynku wychodził zwycięsko.

W 26. minucie na listę strzelców wpisał się Brekalo. Po analizie VAR, anulowano jednak bramkę Chorwata, przez co do przerwy na tablicy wyników utrzymywał się wynik 0:0.

W drugiej połowie gospodarze nie zaprzestali ataków, powstrzymując jednocześnie ofensywne zapędy gości. Również w tej odsłonie meczu Rafał Gikiewicz musiał zachować czujność między słupkami i dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków. Wolfsburg nawet jeśli forsowało obronę rywala, to na ich drodze za każdym razem stawał polski golkiper. Końcowy rezultat meczu to 0:0. Robert Gumny (Augsburg) oraz Bartosz Białek (Wolfsburg) przesiedzieli ten mecz na ławce rezerwowych.

Komentarze