Bundesliga: Gikiewicz i Gumny nie mogą być do końca zadowoleni, niespodzianka w Bielefeld – podsumowanie 19. kolejki

Rafał Gikiewicz
PressFocus Na zdjęciu: Rafał Gikiewicz

Wyniki 19. kolejki Bundesligi. Gracze Augsburga zremisowali na swoim terenie z Eintrachtem Frankfurt 1:1. Rafał Gikiewicz i Robert Gumny rozegrali całe spotkanie dla ekipy gospodarzy. W drugiej konfrontacji Arminia Bielefeld zremisowała z Greuther Fuerth 2:2. Prezentujemy wyniki i strzelców goli ostatnich meczów.

Podział oczek w Augsburgu, cztery bramki w Bielefeld

FC Augsburg remisował do przerwy z Eintrachtem Frankfurt 1:1. W 22. minucie Gikiewicza pokonał Daichi Kamada, który wykorzystał okazję sam na sam. Wyrównał Michael Gregoritsch.

Ostatecznie rezultat tego spotkania nie uległ zmianie i oba kluby zainkasowały po jednym punkcie. Warto dodać, że w końcówce sytuację sam na sam miał Jesper Lindstroem, ale Gikiewicz wyszedł zwycięsko z tego pojedynku.

W drugiej potyczce Arminia Bielefeld grała z Greuther Fuerth. Pierwszego gola zdobył Masaya Okugawa. Na jego trafienie odpowiedział Jamie Leweling.

Po przerwie oba niemieckie kluby także zdobyły po jednej bramce i ostatecznie gospodarze zremisowali z Arminią Bielefeld 2:2. Szczególnej urody był ostatni gol autorstwa Gonzalo Castro, który pięknie przymierzył z dystansu.