Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek fot. PressFocus

Piątek: Zwycięstwo dedykujemy kibicom

Krzysztof Piątek został bohaterem Herthy BSC po derbach z Unionem Berlin. Polski napastnik zaliczył deoppelpacka, a jego zespół wygrał mecz 10. kolejki niemieckiej ekstraklasy 3:1. “Il Piostolero” po zakończeniu spotkania nie ukrywał, że zdobywanie bramek jest dla niego ważne.

Czytaj dalej…

Krzysztof Piątek przyczynił się w piątkowy wieczór w znacznym stopniu do tego, że Hertha BSC zanotowała swoje trzecie zwycięstwo w sezonie. Dzięki temu zespół Bruno Labbadii awansował na 11. miejsce w tabeli. Stara Dama ma na swoim koncie 11 punktów.

– Jestem bardzo szczęśliwy, to niesamowite uczucie. Strzelanie goli przez napastnika, jest zawsze ważne, więc jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że mogłem pomóc drużynie – mówił Piątek cytowany przez oficjalną stronę internetową Herthy.

– Pokazaliśmy, że jesteśmy zespołem lepszym niż Union. W następnych kilku spotkaniach musimy skupiać się na prostych rzeczach, aby nie popełniać zbyt wielu błędów. To zwycięstwo dedykujemy swoim kibicom. Potrzebujemy ich i ta wygrana jest dla nich – dodał polski napastnik.

Stara Dama swój kolejny mecz rozegra już 12 grudnia. Przeciwnikiem berlińskiej ekipy będzie Borussia M’Gladbach. Start spotkania zaplanowany jest na godzinę 15:30.

Komentarze