Oprawa kibiców Bayernu podczas finału LM
Oprawa kibiców Bayernu podczas finału LM fot. Przemysław Mamczak

Bayern intensywnie pracuje ws. pozyskania Sane

Nie jest żadną tajemnicą, że głównym celem Bayernu Monachium na trwające okno transferowe jest pozyskanie Leroya Sane z Manchesteru City. Szkoleniowiec mistrzów Niemiec w osobie Niko Kovaca ujawnił ostatnio, że sternicy klubu ciężko pracują nad tym, aby transakcja z udziałem zawodnika do skutku.

Czytaj dalej…

Sport.sky.de informuje, że na początku tego tygodnia doszło do spotkania władz monachijskiego klubu z przedstawicielem Sane w sprawie ewentualnej przeprowadzki piłkarz do mistrzów Niemiec.

Kłopot w tym, że Manchester City nie kwapi się do sprzedaży zawodnika. Trzeba też dodać, że do angielskiego klubu nie trafiła jeszcze żadna oficjalna oferta ws. reprezentanta Niemiec ze strony Bayernu.

– Wszyscy wiedzą, że Leroy Sane jest naszym najważniejszym celem. Wiedzą o tym nasi kibice, wiem o tym ja, wszyscy – mówił opiekun niemieckiej drużyny w rozmowie ze Sport Bildem.

– Wiadomo jednak, że transfer nie jest łatwy do zrealizowania. W każdym razie są ludzie w naszym klubie, którzy ciężko pracują nad tym, aby transakcja została zrealizowana – dodał Kovac.

Komentarze