PZBuk zakłady bukmacherskie
PZBuk zakłady bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 100 zł od PZBuk

W piątek wystartował nowy sezon Ekstraklasy. Legalny bukmacher PZBuk przygotował z tej okazji specjalną promocję, w której można zagrać za 100 zł “zakład bez ryzyka”.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z promocji? Należy posiadać zweryfikowany numer telefonu, zapisać się do promocji poprzez specjalny formularz dostępny na stronie promocyjnej oraz dokonać wpłaty na kwotę co najmniej 200 zł. Po kliknięcie w “Zapisz się” użytkownik zostanie przeniesiony do opcji logowania, po którym automatycznie zostanie zapisany do promocji. Promocja obowiązuje tylko do 21 lipca (niedziela) do godziny 23:59.

Zakład bez ryzyka zostanie dopisany do konta użytkownika od razu po spełnieniu powyższych warunków promocji.

Przejdź na stronę PZBuk

Otrzymany zakład bez ryzyka użytkownik może wykorzystać na dowolny kupon w kwocie 100 zł, z kursem minimum 1.50 za pomocą własnych środków. W przypadku przegranej stawka zakładu zostanie zwrócona. Warto pamiętać, że pozostałe wpłacone środki użytkownik musi obrócić co najmniej raz na zakładach sportowych, a użytkownik od momentu przyznania zakładu bez ryzyka ma 2 dni na jego wykorzystanie.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze