Wett Arena bukmacher

Nowi bukmacherzy wciąż napływają do Polski, a dobrym przykładem jest Wett Arena. Co wiadomo o tym operatorze i kiedy zamierza wystartować? Informacje są dość ciekawe.

Bukmacher Wett Arena w Polsce: wettarena.pl

Jest to tylko jeden z legalnych bukmacherów, którzy w ostatnich miesiącach otrzymali licencję Ministerstwa Finansów na działalność w Polsce. To oznacza, że konkurencja na rynku hazardowym rośnie, a wszystko może przynieść wymierne korzyści dla typerów. Wett Arena zakłady bukmacherskie rodzą zresztą duże oczekiwania. Zwłaszcza, że to bukmacher, który jest dość rozpoznawalny w Niemczech. W Polsce zdołał już nawet na króciutką chwilę zadebiutować, ale był to raczej wypadek przy pracy, bo serwis aż raził w oczy licznymi błędami. Stąd też wettarena.pl obecnie nie działa i szykuje się do prawdziwego otwarcia. Pozostaje mieć nadzieję, że teraz trochę bardziej na serio.

Wett Arena bukmacher online i naziemny

Wett Arena jest jednym z nielicznych bukmacherów, który oprócz licencji na zakłady online zdobył także pozwolenie na działalność w punktach naziemnych. Na ten moment nie wiadomo jednak czy ani w jakim czasie nowy bukmacher zdecyduje się na otwarcie lokali.

Zakłady bukmacherskie Wett Arena

Zanim ponownie ruszy serwis Wett Arena i dostępna będzie rejestracja, warto przyjrzeć się podstawowym informacjom na temat tego operatora.

WłaścicielWett Arena Polska Sp. z o.o.
Numer KRS0000850165
Adres siedzibyStefanowo 1, 64-761 Krzyż Wielkopolski
LicencjaZakłady online, punkty naziemne
Strona internetowawettarena.pl

Z czym przychodzi Wett Arena

Dzięki krótkiemu okresowi, w którym strona wettarena.pl była już dostępna, można wywnioskować co zaoferuje ten nowy bukmacher. Wett Arena Polska podczas poprzedniego otwarcia, które miało miejsce w końcówce poprzedniego roku, nie rzucił na kolana. Na jego stronie dostępne były tylko zakłady sportowe – w formie przedmeczowej oraz na żywo. Sam serwis posiadał mnóstwo błędów, a najlepszym tego dowodem był bonus oferowany w… euro czy problemy z otwieraniem poszczególnych podstron. Był to ewidentnie falstart i bukmacher Wett Arena wyłączył stronę dla postronnych na czas budowy serwisu, a typerzy liczą, że władze operatora wyciągnęły lekcję z pochopnego debiutu i teraz zaprezentują zdecydowanie lepszy, a przede wszystkim konkurencyjny produkt.

Kiedy wettarena.pl zacznie działać?

Nie wiadomo na ten moment kiedy ruszy bukmacher Wett Arena. W branży słychać plotki o tym, że właściciele robią wszystko, aby otworzyć rejestrację jeszcze przed Euro 2024. To właśnie dobra oferta na Mistrzostwa Europy mogłaby zapewnić nowemu operatorowi świetny start. Czy to się jednak wydarzy? Trzeba poczekać.