High League 3: Gdzie obstawiać? Typy, kursy i karta walk

Robert Burneika stoczy walkę z Roburem WK
Pressfocus Na zdjęciu: Robert Burneika stoczy walkę z Roburem WK

Bukmacher na High League 3? Sprawdź gdzie obstawić High League i jaki jest kod promocyjny na zakład bez ryzyka i freebet. Poznaj nasze typy na High League i kartę walk.

 • Gala High League 3 odbędzie się w sobotę 4 czerwca w Ergo Arenie w Gdańsku.
 • High League 3 bukmacher – możliwość obstawiania walk tej federacji na wyłączność posiada bukmacher Fortuna, który jest sponsorem federacji.
 • Podajemy typy na walki oraz podpowiadamy jak odebrać zakład bez ryzyka oraz darmowy zakład na High League.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Obstawianie walk High League 3

Obstawianie High League jest możliwe tylko u bukmachera Fortuna. Oferta zakładów na High League 3 jest wyjątkowo szeroka, dlatego warto porządnie się zastanowić i przeanalizować, jakie typy warte będą zagrania. Poza walką wieczoru między Roburem WK i Robertem Burneiką niezwykle emocjonująco zapowiada się starcie Lil Masti i Zusje. Pierwsza z nich dała się już poznać jako twarda i nieustępliwa zawodniczka podczas swojej poprzedniej walki. Lil Masti wygrała wówczas z Ewą Brodnicką – byłą mistrzynią Europy i Świata w boksie. 

Gala High League 3 została zaplanowana na sobotę 4 czerwca i rozpocznie się o godzinie 20:00. Sceną starć tym razem będzie Ergo Arena w Gdańsku, w której regularnie organizowanych jest wiele imprez z gatunku sportów walki.

High League 3 bukmacher. Kod promocyjny

Fortuna, która jest sponsorem federacji High League nie tylko zapewnia szeroką ofertę zakładów na sobotnią galę, ale daje też nowym klientom pakiet powitalny, w skład którego wchodzą:

 • zakładu bez ryzyka do 600 zł
 • darmowego zakładu (freebet) o wartości 20 zł
 • bonus 100% od 2. dezpozytu do kwoty 2100 zł

Jak odebrać freebet od bukmachera? Załóż konto w Fortunie podając kod promocyjny GOAL, a darmowy zakład otrzymasz za ukończenie pełnej rejestracji.

High League 3 karta walk

Najciekawiej zapowiadającą się walką wieczoru trzeciej już edycji gali High League będzie starcie Alberto Simao z Marcinem Dubielem. Pierwszy z nich szerszej publiczności znany jest jako raper z wytwórni #GM2L, należącej do Malika Montany. Zmierzy się on z influencerem i twórcą Youtubowym znanym pod pseudonimem Dubiel. Oprócz tego ciekawie zapowiada się walka Roberta “Robura” Orzechowskiego z ekipy WK Dzik z Robertem Burneiką, którego polskiej publiczności przedstawiać raczej nie trzeba.

Podczas najbliższej  edycji gali High League nie zabraknie znanych nazwisk. Poza wspomnianymi już zawodnikami, pojedynki stoczą m.in. Aniela “Lil Masti” Bogusz i Kamila “Zusje” Smogulecka, a także Denis “Bad Boy” Załęcki i Mateusz “Don Diego” Kubiszyn. Widzowie zgromadzeni w Ergo Arenie w Gdańsku, a także ci przed monitorami, będą świadkami łącznie dziewięciu walki. Oprócz wymienionych pojedynków obejrzymy także następujące:

 • Marcin Dubiel – Alberto Simao (walka wieczoru)
 • Alan Kwieciński – Dawid Załęcki (K-1 w małych rękawicach)
 • Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika – Robert “Robur WK” Orzechowski
 • Aniela “Lil Masti” Bogusz – Kamila “Zusje” Smogulecka
 • Ewa Brodnicka – Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
 • Łukasz “Lukas TV” Wdowiak – Kamil Kossakowski
 • Mateusz “Tarzan” Leśniak – Paweł “Scarface” Bomba
 • Przemysław “Kolar” Kolarczyk – Alan “AlanCzłowiekuuu” Godziński

Sprawdź też typy na High League 3 przygotowane przez redakcję serwisu zagranie.com

High League 3 zakłady bukmacherskie

Bukmachera Fortuna jako jedyny posiada prawa do obstawiania walk z High League 3. Mimo to dba on o różnorodność swojej oferty na tę freakfightową galę, a gracze na pewno znajdą interesujące ich zakłady. Możliwych typów do zagrania jest niezwykle wiele i nie ograniczają się one jedynie do stawiania na zwycięzcę, bądź KO/TKO.Walki możecie obstawiać zarówno na stronie internetowej bukmachera, jak i w aplikacji mobilnej.

3 czerwca miało miejsce oficjalne ważenie zawodników przed galą High League 3. Nie obyło się bez sporych kontrowersji. Nerwy puściły m.in. Łukaszowi “Lukas TV” Wdowiakowi i Kamilowi Kossakowskiemu. Obu zawodników odciągać musiała ochrona. Zawrzało także między Lil Masti i Zusje. Między paniami widać było ogromne napięcie, co przełożyło się na szarpaninę podczas ważenia.

High League 3 kursy bukmacherskie

Większość pojedynków na High League 3 ma wyraźnych faworytów. W main evencie bukmacherzy nie przewidują innego rozwiązania, niż zwycięstwo Alberto, na co kurs wynosi tylko 1.20. Dla porównania typ na wygraną Marcina Dubiela to już 3.60. Podobnie jest w przypadku walki Robura WK z Robertem Burneiką. Kurs na reprezentanta ekipy Warszawski Koks wynosi 1.25, a na popularnego “Hardkorowego Koksa” 3.25.

W przypadku walk pań, bukmacherzy typują zwycięstwa Lil Masti i Ewy Brodnickiej. Ich rywalki mają dużo mniejsze doświadczenie w sportach walki i dysponują gorszymi warunkami fizycznymi. Typ na zwycięstwo Lil Masti z Zusje wynosi 1.15 do 4.14, natomiast w przypadku Brodnickiej jest to linia rzędu 1.25.

Typy na High League 3

Pojedynków na High League 3 jest wiele, a możliwości do ich obstawiania jeszcze więcej. Służymy zatem pomocą i proponujemy nasze typy na walki z najbliższej freakfightowej gali. 

Robur jest przedstawiany jako członek ekipy WK z największymi predyspozycjami do sportów walki. Jego rywal w postaci Roberta Burneiki jest oczywiście cięższy i silniejszy, ale przy tym dużo mniej zwinny. Ponadto popularny Hardkorowy Koksu metryki nie oszuka. Ma na karku już rocznikowo 44 lata i naszym zdaniem może nie wytrzymać tego pojedynku kondycyjnie. Zwłaszcza, że rywal jest 10 lat młodszy. Nasz typ: Koniec walki w 1. rundzie/Tak z kursem 1.80.

Na papierze Zusje nie ma zbyt wielkich szans w starciu z Lil Masti. Rywalka podczas poprzedniej gali pokonała byłą mistrzynię Europy i Świata w boksie pokazując, że traktuje walki na poważnie. Zusje uchodzi w środowisku influencerskim za osobę niezrównoważoną i na pewno nie można odmówić jej woli walki i zaangażowania. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego. Lil Masti powinna bez problemu wygrać swoją walkę. Spodziewamy się, że od początku zasypie rywalkę gradem ciosów i wygra ten pojedynek przed czasem. Rekomendujemy zatem typ: Liczba rozpoczętych rund mniej niż 2.5 z kursem 1.98.

Walka wieczoru między Alberto i Marcinem Dubielem na papierze zapowiada się na jednostronną. Popularny raper jest wyraźnym faworytem bukmacherów i trudno się temu dziwić. Alberto jest prawie 20 cm wyższy i ma dużo większy zasięg ramion. Spodziewamy się, że żywiołowy faworyt ruszy mocno do ataku już w pierwszej rundzie, a samo starcie szybko się zakończy. Nasz typ: Koniec w 1. rundzie/Tak z kursem 2.50.

High League 3 Fortuna – wyłączny bukmacher

HIGH League to nie tylko walki z udziałem gwiazd, ale przede wszystkim wielkie show. Oprócz emocjonujących pojedynków gwiazd Internetu, organizatorzy przewidują koncerty i gościnne występy wielu znanych osobistości. 

Pełna oferta zakładów prematch i live na walki HIGH League jest dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie i w aplikacji mobilnej. Bukmacher przygotował także  specjalny przewodnik dla nowych użytkowników, o tym jak obstawiać pojedynki na galach HIGH League.

Fortuna

Aż do 2720 zł

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!
Gdzie i kiedy odbędzie się gala High League 3?

Gala High League 3 odbędzie się w sobotę, 4 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie. Pierwsza walka o godzinie 20:00.

Kto zmierzy się w walce wieczoru na High League 3?

Walką wieczoru podczas trzeciej edycji gali High League będzie pojedynek Alberto z Kubą Dubielem.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze