PZBuk e-sport

PZBuk ma w swojej ofercie zakłady na e-sport. Sport elektroniczny to rywalizacja na płaszczyźnie gier komputerowych. Naprzeciwko siebie siada dwóch graczy, bądź drużyny złożone z określonej liczby zawodników. E-sport budzi coraz większe emocje. Nie jest już tylko rozrywką dla dzieciaków, czy nastolatków. W branżę gamingową na poważnie wkręcili się też dorośli, czy wielkie korporacje z całego świata, będące zapleczem finansowym. Najlepsze mecze, czy turnieje śledzą na żywo setki tysięcy widzów.

Nagrody dla najbardziej wszechstronnych graczy liczone są w setkach tysięcy dolarów. Nie dziwi zatem, że e-sport z hukiem wszedł do zakładów bukmacherskich. Polskie Zakłady Bukmacherskie, bo tak brzmi pełna nazwa bukmachera PZBuk, także nie mogły przejść obojętnie obok sportu elektronicznego.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Zakłady na esport w PZBuk

Jak wyglądają zakłady na e-sport w PZBuk? Jeszcze jakiś czas temu powiedzielibyśmy, że średnio. PZBuk oferował tylko zakłady na najpopularniejsze gry, a więc Counter Strike: Global Offensive i League of Legends. Do tego liczba rynków nie była zbyt zadowalająca. Można było obstawiać tylko kilka rodzajów zakładów.

Teraz jednak PZBuk chyba na dobre zrozumiał, jak duży potencjał drzemie w e-sporcie i znacząco wzbogacił swoją ofertę. Sport elektroniczny u tego bukmachera trafił też do menu głównego. Gracze mają więc prosty dostęp do swoich ulubionych zakładów. Skończyło się uporczywe wertowanie kolejnych podstron oferty bukmacherskiej.

Specjalny bonus na PZBuk esport?

Czy w zakładach bukmacherskich PZBuk znajdziesz bonus na e-sport? Dedykowanego bonusu nie uraczysz, ale wszystkie promocje bukmacherskie, czy bonusy na start można bez jakiegokolwiek problemu wykorzystać na e-sport.

W tym miejscu warto też odwołać się do rynku bukmacherskiego. Generalnie w świecie zakładów panuje kilka niepisanych zasad.

Większość bukmacherów jeśli posiada dedykowane bonusy na e-sport, to nie można u nich wykorzystać na gry komputerowe innych promocji. Zasada ta działa też odwrotnie. Jeżeli bukmacher nie przygotował nic specjalnego na sport komputerowy, to wielce prawdopodobne, że cały bonus na start i pozostałe bonusy będziesz mógł użyć także na zakłady e-sport. Taka sytuacja ma miejsce właśnie w PZBuk.

Oferta powitalna PZBuk

No dobra, wyjaśnijmy więc, jak wygląda oferta powitalna PZBuk. Bonus na start polega na przyznaniu freebetu, ale jego wysokość może się różnić w zależności od wyboru gracza. Darmowy zakład maksymalnie wynosi 250 zł, ale gracz równie dobrze może otrzymać 200 zł, 150 zł, 100 zł lub 50 zł. Wartość freebetu zależy od wysokości pierwszej wpłaty dokonanej przez PZBuk.

Kwota wpłatyKwota bonusu
50 zł – 99 zł50 zł
100 zł – 149 zł100 zł
150 zł – 199 zł150 zł
200 zł – 249 zł200 zł
250 zł i więcej250 zł

Jak odebrać bonus na start? Wystarczy, że założysz konto na stronie tego bukmachera. Proces rejestracji w PZBuk zajmuje zaledwie kilka minut i szczegółowo wyjaśniamy, jak przez niego przejść na naszej stronie. Nie jest skomplikowany i musisz przejść tylko kilka kroków i… gotowe.

oferta powitalna na e-sport w pzbuk

Darmowy zakład do 250 zł

To, co najbardziej kusi graczy to darmowy zakład. Nie dziwi nas to, bo chodzi o dodatkowe środki bonusowe na obstawianie, dzięki którym nie ryzykujemy własnymi funduszami. Freebet w PZBuk także jest dostępny i nie trzeba wiele, aby z niego skorzystać.

Najpierw musisz zarejestrować się, a potem wpłacić pierwszy depozyt (zgodnie z własnym wyborem i powyższą tabelą). Po dokonaniu wpłaty, przeznacz środki na zakład, który:

 • Składa się z min. 2 zdarzeń,
 • Ma kurs całkowity na poziomie 3.00 lub wyższym.

Niezależnie od rozliczenia powyższego kuponu (czy wygrasz czy przegrasz), otrzymujesz darmowy zakład o wartości swojej pierwszej wpłaty, ale nie wyższy od 250 złotych. Otrzymany freebet możesz przeznaczyć na kupony AKO z 2 zdarzeniami i kursem minimalnym 2.00. Jeśli zakład będzie wygrany, środki będą do wypłaty. Bez żadnych dodatkowych wymagań czy utrudnień.

Darmowy zakład z naszym kodem: GOALBET

Aktualnie kod promocyjny GOALBET nie zapewnia dodatkowych korzyści ponad te, które w swojej standardowej ofercie proponuje bukmacher PZBuk.

TYLKO U NAS!
PZBuk loading='eager

PZBuk Kod Promocyjny

250 zł
Freebet w gotówce!
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie

Co można obstawiać z oferty E-sportowej?

oferta pzbuk e-sport

Jak widzisz, zakłady na e-sport możesz stawiać za swoje pieniądze, bądź też skorzystać z bonusowych środków. A jak konkretnie wygląda w PZBuk esport? Jakie gry komputerowe można obstawiać? Wybór jest całkiem niezły. Tak, jak napisaliśmy, PZBuk postarał się o dużą aktualizację swojej oferty.

 • Counter Strike: Global Offensive (CS:GO)
 • League of Legends (LoL)
 • Dota 2
 • Overwatch
 • Valorant
 • King of Glory
 • Starcraft 2
 • Rainbow Six

Trochę brakuje nam Fify, ale cóż, nie można mieć wszystkiego. W PZBuk esport wygląda i tak całkiem nieźle. Po cichu jednak liczymy wkrótce na kolejną aktualizację.

Jak obstawiać esport?

Skoro już wiesz, na jakie gry komputerowe można stawiać zakłady, objaśniamy, jak obstawiać e-sport. W poniższym krótkim poradniku opiszemy najpopularniejsze rodzaje zakładów i wyjaśnimy, na czym polegają. Z naszą pomocą łatwiej zrozumiesz, na co warto zwrócić uwagę w ofercie e-sportowej PZBuk.

Rodzaje zakładów PZBuk Esport

Najpopularniejsze gry esportowe mają w PZBuk kilkanaście różnych rynków, czyli rodzajów zakładów bukmacherskich. Na poniższej liście znajdziesz najczęściej grane zakłady z krótkim opisem każdego z nich.

 • Wygra mecz – jest to typowy zakład na zwycięstwo w meczu. Bukmachera nie interesuje, jakim wynikiem zakończy się mecz. Czy dana drużyna wygra z olbrzymią przewagą, czy rzutem na taśmę. Jest to zakład wyłącznie na zwycięzcę meczu.
 • Handicap – handicapy na polski rynek bukmacherski przybyły już dość dawno zza granicy. Ich rolą jest wyrównanie szans, pomiędzy drużynami, które dzieli dość duża różnica poziomów. Innymi słowy, jeśli chcesz zagrać na zwycięstwo faworytów za nieco wyższy kurs, możesz skorzystać z handicapu ujemnego. Spowoduje on odjęcie określonej liczby punktów lepszej drużynie, jeszcze przed początkiem meczu. Odwrotnie działa handicap dodatni, który dodaje punkty mniej docenianej drużynie. Handicapy można stosować w PZBuk na mecz, czy na poszczególne mapy.
 • Suma punktów – stawiasz, czy w meczu będzie więcej, czy mniej punktów, niż suma zaproponowana przez bukmachera. Wartości różnią się naturalnie od tego, na jaką grę w danym momencie stawiasz zakład.
 • Wygra mapę – to kolejny niezależny od rezultatu meczu zakład. Stawia się na to, kto wygra konkretną mapę. Nie ma znaczenia, czy drużyna ta wygra, przegra mecz, czy co zrobi na kolejnej mapie.

Zakłady długoterminowe

W PZBuk esport to nie tylko zakłady na określone mecze. Najpopularniejsze turnieje, takie jak chociażby ESL League w CS:GO można obstawiać z dość dużym wyprzedzeniem. Zakłady takie nazywamy zakładami długoterminowymi. W ich ramach można stawiać na to, kto wygra turniej, czy które miejsce dana drużyna na nim zajmie.

Zakłady na żywo

Oprócz zakładów przedmeczowych i długoterminowych, esport dostępny jest także do obstawiania na żywo. Oglądasz stream na żywo swojej ulubionej gry, w której walczą zawodnicy, których podziwiasz? Masz przeczucie, jakim wynikiem zakończy się mecz, czy dana mapa? Teraz możesz stawiać zakłady na żywo. Pamiętaj jednak, że w zakładach live kursy bukmacherskie zmieniają się bardzo dynamicznie. W zależności od przebiegu meczu raz jedna, a raz druga drużyna może być faworyzowana przez PZBuk.

Esport na mobile

Dzięki aplikacji mobilnej od PZBuk zakłady na esport stawiać można także z urządzeń mobilnych. Jeżeli masz na swoim smartfonie, czy tablecie Androida lub iOS’a to bez trudu pobierzesz aplikację. Zalogujesz się do niej wcześniej ustalonym loginem i hasłem. W razie potrzeby możesz też utworzyć konto gracza.

Inne systemy operacyjne również nie stanowią problemu. PZBuk ma w swojej ofercie stronę mobilną. Co ciekawe, jeśli nie chcesz ściągać appki, to również na Androidzie i iOS’ie odpalisz taką stronę. Jak? Wystarczy, że wpiszesz na swoim urządzeniu adres strony internetowej bukmachera, a resztą zajmą się odpowiednie algorytmy.

Esportowe transmisje live

Zastanawiasz się, czy w PZBuk dostępne są transmisje z esportu? Niestety nie. Na chwilę obecną bukmacher jeszcze nie zdecydował się wprowadzić streamów. Możesz za to skorzystać ze streamów na Twitchu, czy z telewizji internetowej Polsat Games. W PZBuk znajdziesz za to obszerne statystyki przy najciekawszych meczach esportowych. Sprawdzisz tam między innymi ostatnią formę rywalizujących ze sobą drużyn.