Portugalia – Francja: freebet 300 zł za celny strzał Cristiano Ronaldo

Betfan przygotował wyjątkową promocję na hit 1/4 finału Euro 2024: Portugalia - Francja. Za choć jeden celny strzał Cristiano Ronaldo płaci 300 zł w formie freebetu!

Promocja Betfan na mecz Portugalia - Francja
Na zdjęciu: Promocja Betfan na mecz Portugalia - Francja
Betfan
Freebet 300 zł
Celny strzał C. Ronaldo z Francją
 • Betfan oferuje bonus 300 zł za przynajmniej jeden celny strzał Cristiano Ronaldo w meczu 1/4 finału Euro 2024 Portugalia – Francja
 • Wystarczy tylko 30 zł wpłaconego depozytu
 • Skorzystanie z promocji gwarantuje ci kod promocyjny GOAL

Portugalia – Francja: 300 zł freebetu od Betfana za celny strzał C. Ronaldo

Mecz Portugalii z Francją to starcie prawdziwych europejskich potęg i nikt nie zdziwiłby się, jeśli tak wyglądałby finał Euro 2024. Układ turnieju i wyniki w fazie grupowej sprawiły, że drużyny te mierzą się ze sobą już na etapie najlepszej “ósemki” i jedna z nich zakończy swój udział w niemieckiej imprezie znacznie wcześniej, niż planowała.

Na nadchodzący mecz Betfan przygotował ciekawą promocję. Za choć jeden celny strzał Cristiano Ronaldo w meczu oferuje freebet w wysokości 300 zł. Zasady promocji są proste i przejrzyste, a objaśniamy je poniżej. Przy okazji zapraszamy również do zapoznania się z naszym tekstem prezentującym bukmacherów na Euro 2024.

Promocja Betfan na mecz Portugalia - Francja
Promocja Betfan na mecz Portugalia – Francja

Jak odebrać ten bonus?

 1. Zarejestruj konto w Betfan z kodem promocyjnym GOAL lub kliknij w powyższy banner
 2. W procesie rejestracji zaakceptuj zgody marketingowe
 3. Wpłać do depozytu dokładnie 30 zł
 4. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta o stawce 2 zł, na którym znajduje się dowolny typ z oferty przedmeczowej Portugalia – Francja
 5. Stwórz kolejny kupon SOLO lub AKO o stawce 28 zł z dowolnymi zdarzeniami
 6. Kurs min. kuponu: 2.00
 7. Kupon musi być rozliczony do 05.07.2024 do godz. 23:59.
 8. Jeżeli w meczu zaliczony zostanie choć jeden celny strzał C. Ronaldo, otrzymasz freebet w wysokości 300 zł

Cristiano Ronaldo – czy strzeli celnie na bramkę Francuzów?

Portugalczycy dość niespodziewanie nie mogą złapać właściwego rytmu na Euro 2024. Choć wygrali dwa pierwsze mecze: 2:1 z Czechami i 3:0 z Turcją, następnie przyszła sensacyjna porażka z Gruzją (0:2) i trudny mecz w 1/8 finału ze Słowenią (0:0), gdzie bohaterem w rzutach karnych został bramkarz Diogo Costa. Wcześniej, w dogrywce “jedenastkę” zmarnował C. Ronaldo, nie myląc się jednak już w decydującej o awansie rozgrywce.

Jakub Matuszyk
Jakub
Betfan
Freebet 300 zł
C. Ronaldo zaliczy celny strzał

Do tej pory portugalski gwiazdor nie ma na koncie gola w turnieju, choć intensywnie go szuka. Podchodzi do niemal każdego stałego fragmentu gry – póki co nieskutecznie. Czy z Francją w końcu trafi do siatki, a przynajmniej zaliczy celny strzał. Naszym zdaniem jest co bardzo prawdopodobne, więc promocja Betfan brzmi zachęcająco.

Warunki bonusu Betfan za celny strzał C. Ronaldo w meczu z Francją

Na początku trzeba zaznaczyć, że bonus 300 zł za choć jeden celny strzał Cristiano Ronaldo w meczu Portugalia – Francja podczas Euro 2024 będą mogli zdobyć tylko nowi gracze Betfan, którzy zarejestrują się z kodem GOAL i spełnią wcześniej podane kroki. Przede wszystkim należy dokonać wpłaty 30 zł i postawić kupon SOLO lub AKO za 30 zł zawierający dowolne zdarzenie z oferty przedmeczowej Portugalia – Francja (min, kurs: 2.00, rozliczony do 05.07.2024 do godz. 23:59).

Za freebet możesz zagrać na dowolnym kuponie. Wygrana zostanie pomniejszona o kwotę freebetu, a maksymalnie gracz może otrzymać 1750 zł jako zysk z zakładu.

Jak znaleźć ten bonus?

Jeśli jesteś na tej stronie, to znaczy, że dobrze trafiłeś i już znalazłeś bonus Betfan. Teraz wystarczy, że klikniesz w jeden z linków lub bannerów w tym artykule i w ten sposób zyskasz możliwość udziału w promocji.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze