Polska – Holandia: Betfan 300 zł freebetu za jedną interwencję Szczęsnego

Betfan przygotował promocję na mecz Polska - Holandia. Wystarczy rejestracja, wpłata , dowolny typ z oferty przedmeczowej a następnie jedna udana interwencja Wojciecha Szczęsnego, by sięgnąć po 300 zł freebetu.

300 zł za udaną interwencję Wojciecha Szczęsnego
Na zdjęciu: 300 zł za udaną interwencję Wojciecha Szczęsnego
Betfan
Freebet 300 zł
Jedna udana obrona Szczęsnego
  • Betfan oferuje bonus 300 zł za przynajmniej jedną udaną interwencję Wojciecha Szczęsnego w meczu z Holandią
  • Dla Biało-Czerwonych będzie to pierwszy mecz na Euro 2024
  • Skorzystanie z promocji gwarantuje ci kod promocyjny GOAL

Polska – Holandia: 300 zł freebetu od Betfana

Polscy kibice z niecierpliwością oczekują na niedzielę i spotkanie Polska Holandia. Dla zespołu prowadzonego przez Michała Probierza będzie to pierwszy mecz na turnieju, ale od razu niezwykle wymagający. Szczególnie, że w ataku niemal na pewno zabraknie Roberta Lewandowskiego. Snajper uszkodził mięsień dwugłowy i trwa walka z czasem, by mógł wystąpić w jakimkolwiek meczu Euro 2024.

Betfan skupił się jednak nie na ofensywie, a formacji defensywnej Polaków. Za przynajmniej jedną udaną interwencję Wojciecha Szczęsnego oferuje bowiem freebet 300 zł. Zasady promocji są proste i przejrzyste, a objaśniamy je poniżej. Przy okazji zapraszamy również do zapoznania się z naszym tekstem prezentującym bukmacherów na Euro 2024.

Betfan. Polska - Holandia
Oferta specjalna Betfan na mecz Polska – Holandia

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj konto w Betfan z kodem promocyjnym GOAL lub kliknij w powyższy banner
  2. W procesie rejestracji zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać do depozytu dokładnie 30 zł
  4. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta o stawce 2 zł, na którym znajduje się dowolny typ z oferty przedmeczowej Polska – Holandia
  5. Zbuduj drugi kupon SOLO lub AKO za 28 zł zawierający dowolne zdarzenia (kurs min. kuponu: 2.00)
  6. Kupon musi być rozliczony do 16.06.2024 do godz. 23:59.
  7. Jeżeli Szczęsny zanotuje choć jedną udaną obronę z Holandią, otrzymasz freebet w wysokości 300 zł

Polska – Holandia. Wojciech Szczęsny pewnym punktem

Kibice reprezentacji Polski mogą mieć powody do przynajmniej kilku zmartwień przed meczem Polska – Holandia. Na pewno nie jest nim jednak forma Wojciecha Szczęsnego. Golkiper w starciu z Turcją, będącym próbą generalną przed Euro 2024, kilka razy ratował Biało-Czerwonych przed stratą bramki. Nie ustrzegł się co prawda błędu, kiedy po niebezpiecznym wyjściu ratowała go poprzeczka, ale z pewnością wyciągnie z tego wnioski.

Jakub Matuszyk
Jakub
Betfan
Freebet 300 zł
Szczęsny obroni strzał w meczu z Holandią

Warunki bonusu Betfan za udaną interwencję Szczęsnego z Holandią

Na początku trzeba zaznaczyć, że bonus 300 zł za choć jedną udaną interwencję Wojciecha Szczęsnego w meczu z Holandią na start Euro 2024 będą mogli zdobyć tylko nowi gracze Betfan, którzy zarejestrują się z kodem GOAL i spełnią wcześniej podane kroki. Przede wszystkim należy dokonać wpłaty 30 zł i postawić kupon SOLO na dowolne zdarzenie z oferty przedmeczowej Polska – Holandia oraz inny dowolny kupon za 28 zł (min, kurs: 2.00, rozliczony do 16.06.2024 do godz. 23:59).

Za freebet możesz zagrać na dowolnym kuponie. Wygrana zostanie pomniejszona o kwotę freebetu, a maksymalnie gracz może otrzymać 1700 zł jako zysk z zakładu.

Jak znaleźć ten bonus?

Jeśli jesteś na tej stronie, to znaczy, że dobrze trafiłeś i już znalazłeś bonus Betfan. Teraz wystarczy, że klikniesz w jeden z linków lub bannerów w tym artykule i w ten sposób zyskasz możliwość udziału w promocji.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze